• Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Náves

    Položka č.: 250892

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:32

    fix, pastel, papír, 25 x 42 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 250894

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 250895

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 250896

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Toaleta

    Položka č.: 250897

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:42

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 9,9 x 6,3 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakl…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Holčička s domečkem pro panenky

    Položka č.: 250898

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:44

    olej, plátno, 1938, 25,8 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 38, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny pod Rábím

    Položka č.: 250899

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:46

    olej, plátno, 21,3 x 28 cm, levý okraj plátno lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání za setmění

    Položka č.: 250900

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:48

    olej, karton, 1925, 24 x 18,8 cm, sign. LD B. Ullrych 25, karton na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ve vodě

    Položka č.: 250901

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:50

    olej, plátno, 1938, 11,5 x 9,5 cm, pasparta, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kluk s housaty

    Položka č.: 250902

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:52

    olej, plátno, 26,8 x 34,3 cm, při horním okraji plátno lehce otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Lada

    Rozzuřený generál a Švejk

    Položka č.: 250903

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:54

    dřevoryt, novější otisk z původní desky, 6,7 x 8,5 cm, zažloutlý papír, na papípru místy nažloutlé skvrnky, na pravém okraji papír mimo grafiku lehce pokrčen, na spodním okraji papír mimo grafiku lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 250904

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:56

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Harfistka (ex Musicis Jiří Siblík)

    Položka č.: 250905

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:58

    dřevoryt, 6,8 x 4,6 cm, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Muchův ateliér

    Položka č.: 250907

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:02

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zahrady

    Položka č.: 250908

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:04

    litografie, 39,4 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 12/48, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    Položka č.: 250909

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:06

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Loreta

    Položka č.: 250910

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:08

    litografie, 16,4 x 21 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/58, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 250911

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:10

    litografie, 15,4 x 20,7 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 45/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    Položka č.: 250912

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:12

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru na dolním a horním okraji, mimo tisku, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Park v Jeruzalémě

    Položka č.: 250913

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:14

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Vladimír Komárek

    Čekání

    Položka č.: 250914

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:16

    dřevoryt, 16,2 x 8,2 cm, sign. PD V. Komárek, č. 26/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Pod stromy

    Položka č.: 250915

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:18

    dřevoryt, 16,6 x 7,7 cm, sign. PD V. Komárek, č. 195/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Svícen

    Položka č.: 250916

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:20

    dřevoryt, 10,8 x 7,3 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Kniha s tulipány (Karel Čapek 1890-1990 Trutnov)

    Položka č.: 250917

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:22

    dřevoryt, 11,2 x 5 cm, sign. DU V. Komárek, pod podpisem na papíru menší šmouha od tužky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 250918

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:24

    dřevoryt, 11,2 x 5 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Dívka s květy

    Položka č.: 250919

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:26

    dřevoryt, 11,3 x 8,8 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Týden pro duševní zdraví

    Položka č.: 250920

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:28

    tisk, plakát, 1996, formát A2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ohlížející se

    Položka č.: 250921

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:30

    litografie, 7,5 x 9,5 cm, značeno PD VS, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně na poli

    Položka č.: 250922

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:32

    litografie, 8,3 x 14 cm, značeno LD Vojt. S, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Dívka v trávě

    Položka č.: 250923

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 21:34

    litografie, 1965, 9,3 x 10,2 cm, sign. PD Vojt. Sedláček 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu