• Jan Rýz

    (1946-2016)

    Motocykl

    Položka č.: 249855

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:56

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2008, 50,5 x 70,5 cm, sign. PD Jan Rýz 2008, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Sondej

    (1992)

    Ester

    Položka č.: 249856

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:57

    olej, rytina, 16,8 x 14,7 cm, sign. PD A. Sondej

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Antonín Sondej

    (1992)

    Marie

    Položka č.: 249857

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:58

    olej, lepenka, 70 x 56,7 cm, sign. PD A. Sondej

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Michal Singer

    Bleší cirkus

    Položka č.: 249858

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:59

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2013, 50 x 100 cm, sign. DU Singer, rám, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Tři kluci

    Položka č.: 249859

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:00

    tempera, papír, 2018, 50 x 70 cm, sign. PN Typlt 2018, rám, Lubomír Typlt patří k těm výraznějším umělcům na české současné výtvarné scéně. Co se týče motivů, opakují se v jeho obrazech určitá témata. „Alegorizované“ dětské postavy v Typltových obrazech balancují na hranici vážnosti a komičnosti, kt…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Cyril Bouda

    Kvarteto

    Položka č.: 249860

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:01

    litografie, 1971, 22,5 x 31 cm, sign. PD C. Bouda, č. 64/66 B, dole věnování paní Věře Lamarové 1971, mírně zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 249861

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:02

    mezzotinta, 36 x 29 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jaromír Stretti-Zamponni

    (1882-1959)

    Pohled z Petřína na katedrálu sv. Víta

    Položka č.: 249862

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:03

    akvatinta, 33,5 x 31,7 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Jaroněk

    (1866-1933)

    Chaloupka

    Položka č.: 249863

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:04

    dřevoryt, 40 x 53,3 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám, mírně zažloulý papír, při horním okraji nepatrné natržení papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Bolf

    (1971)

    Noční autobus

    Položka č.: 249864

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:05

    serigrafie, 2011, 46,5 x 57 cm, sign. PD Josef Bolf 2011, č. 35/35, antiqari.at Radhošťská

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Zeleno-červeno-modrý závodník

    Položka č.: 249865

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:06

    serigrafie na ručním papíře, 29,7 x 20,9 cm, sign. LD Pavel Brázda, nalepeno na papíře, č. 12/17, antiqari.at Radhošťská

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Fialový závodník

    Položka č.: 249866

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:07

    serigrafie, 24,6 x 24,6 cm, sign. LD Pavel Brázda, č. 29/45, antiqari.at Radhošťská

  • Aleš Lamr

    Hmotičky

    Položka č.: 249867

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:08

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Aleš Lamr

    Deset hvězd

    Položka č.: 249868

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:09

    litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 78/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    Položka č.: 249869

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:10

    litografie, 1998, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 249870

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:11

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 249871

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:12

  • Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

    Terče

    Položka č.: 249872

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:13

    litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 73/75, tištěno z původního kamene 2015

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    PF 1970

    Položka č.: 249873

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:14

    litografie, 1969, 20,5 x 14,6 cm, sign. PD A Brunovský 1969, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

    Triptych

    Položka č.: 249874

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:15

  • Jaroslav Róna

    Noc na prérii

    Položka č.: 249875

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:16

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 249876

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:17

    Nástěnný perský koberec Kula

    Položka č.: 249877

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:18

    Portrét ženy

    Položka č.: 249878

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:19

  • Bedřich Šimonovský

    (1871-?)

    Mistr Jan Hus

    Položka č.: 249879

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:20

    bronzový reliéf, 1937, 33 x 25 cm, značeno LD B. Šimonowský 1937, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Hana Kvapilová

    Položka č.: 249880

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:21

    pálená hlína, 1910-1911, 15,5 x 8 x 10 cm, značeno na pravé straně dole Št. a zespoda Praha Um. P. Nusle, portrét české herečky, která působila v pražském Národním divadle. Hlava umělkyně s šálem na vlasech je zachycením podoby Hany Kvapilové v divadelním kostýmu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. …

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Před koupelí v moři

    Položka č.: 249881

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:22

    glazovaná terakota, 1906, v. 24 cm, značeno na podstavci Štursa, nabízená socha Před koupelí v moři, původně vytvořená Štursou v roce 1906, se vyskytuje v několika provedeních (mramor, bronz, keramika ad.). Naše verze pochází z neurčené keramické dílny dvacátých let, technika je litá keramická hmot…

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Messalina

    Položka č.: 249882

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:23

    terakota, v. 38,5 cm, značeno na podstavci Štursa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 249883

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:24

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Kozorožec

    Položka č.: 249884

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 17:25