• Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Stravinskij

    Položka č.: 220367

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:32

    litografie, 1977, 23 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Dva malíři pod Zvíkovem

    Položka č.: 220369

    Vyvolávací cena: 180 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:33

    litografie, 1972, 23 x 15 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (7 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Věž

    Položka č.: 220370

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:34

    linoryt, 1975, 19 x 12,8 cm, sign. LD Jemelková 75, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Jemelková

    (1928)

    U okna

    Položka č.: 220371

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:35

    linoryt, 1970, 14,3 x 12,5 cm, sign. DU Jemelková 70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Krejčová

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslava Votrubová

    Bestie

    Položka č.: 224594

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:37

    mezottinta, lept, 1996, 39,4 x 31,5 cm, sign. PD J. Votrubová 96, č. 2/30, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Kouzelná flétna

    Položka č.: 224731

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:38

    mezzotinta, akvatinta, 23,5 x 33 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 88/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Janko Alexy

    (1894-1970)

    Zbojník

    Položka č.: 225118

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 15:39

    tuš, papír, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Alexy, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Zakončení zpěvu a stepu J. Korna

    Položka č.: 226035

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:00

    olej, ruční papír, 1990, 39,1 x 27 cm, vzadu popsáno, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:01

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Cyril Bouda

    Vltava od Baby

    Položka č.: 226143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:02

    lept, 6,5 x 18,6 cm, sign. PD Cyril Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1967

    Položka č.: 226147

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:03

    litografie, 9,8 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    PF 1967 František Kozák

    Položka č.: 226148

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:04

    litografie, 9,6 x 16,6 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Karel Brada

    Jestřáb

    Položka č.: 226151

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    Položka č.: 226154

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:06

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    Položka č.: 226162

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:07

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Jan Čumpelík

    (1895-1965)

    Zasněná dívka

    Položka č.: 226168

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:08

    litografie, 27,5 x 19 cm, sign. PD Čumpelík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    Položka č.: 226196

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:09

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    Položka č.: 226197

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Tři Grácie

    Položka č.: 226198

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:11

    linoryt, 14,5 x 36 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 226199

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Orest Dubay

    (1919-2005)

    Položka č.: 226214

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:13

    linořez, 1970, 9,4 x 9,4 cm, sign. LD Orest Dubay 1970, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mudrocha, M. Benky a M. Schurmanna na VŠT v Bratislavě, člen Skupiny výtvarných umelcov 29. augusta, SČUG Hollar a SVU Aleš

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jan Filipi?

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 226231

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:14

    lept, 22,8 x 17 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    In memoriam Josefa Svobody

    Položka č.: 226234

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:15

    dřevořez, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD Florian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Stráž

    Položka č.: 226235

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:16

    dřevoryt, 1955, 22,2 x 15,1 cm, sign. PD M. Florian, č. 68/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Město

    Položka č.: 226238

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:17

    dřevoryt, 1967, 25,7 x 19,5 cm, sign. AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívka a chlapec na louce

    Položka č.: 226239

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:18

    dřevoryt, 14,2 x 14,2 cm, sign. DU AGrmelová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Dívčí profil

    Položka č.: 226240

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:19

    dřevoryt, 1974, 15 x 9,2 cm, sign. DU AGrmelová 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:20

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    U břehu

    Položka č.: 226270

    Plánované ukončení: 25. 08. 2020 14:21

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)