• Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 244530

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:22

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    Položka č.: 244531

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:24

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Stodoly horské samoty

    Položka č.: 244532

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:26

    barevná suchá jehla, 1988, 13,5 x 24 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 1988, rám, č. 6/20, vzadu popis, razítko schbáleno uměleckou komisí Český fond výtvarných umění (Ústí n. L.), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    Položka č.: 244533

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:28

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    Položka č.: 244534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:30

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Hodiny

    Položka č.: 244535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:32

    litografie, 27 x 20,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, DU nalomený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Za oknem

    Položka č.: 244536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:34

    litografie, 25 x 28,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Korunová

    (1921)

    Na Klárově

    Položka č.: 244537

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:36

    litografie, 19 x 32 cm, sign. PD VKorunová, rám, č. 97/100, vzadu razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Vánoční Praha

    Položka č.: 244539

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:38

    litografie, 1925, 41,5 x 29 cm, sign. PD Karel Dlabola, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Motýli

    Položka č.: 244540

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:40

    dřevoryt, 12 x 42,5 cm, sign. PD M. Martinová, pasparta, č. 62/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohádkový strom

    Položka č.: 244541

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:42

    tisk, 37 x 30,5 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 244542

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:44

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD, pasparta, č. 39/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Struna

    T.G.Masaryk

    Položka č.: 244543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:46

    olej, papír, 56 x 45 cm, sign. PD F. Struna, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vodička

    Dvě dívky

    Položka č.: 245237

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:48

    tuš, papír, 1973, 26,3 x 24,7 cm, sign. PD Vodička 73, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Grosse Kunstausstelung Dresden 1908 (plakát k výstavě)

    Položka č.: 245238

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:50

    tisk, 25,5 x 16,5 cm, levý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    Položka č.: 245260

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:52

    olej, karton, 42 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • D. Justin

    Akt - torzo

    Položka č.: 245263

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:54

    patinovaná sádra, 1993, 76 x 56 cm, PD vyryto D. Justin 93, adjustováno na dřevěné desce, místy oděrky a sedřená barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 245285

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:56

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 245298

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 21:58

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Bez názvu

    Položka č.: 245304

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:00

    linoryt, 16,4 x 11,2 cm, sign. DU Jaroslav Šváb , k nedožitým 80. narozeninám svého otce ing. Václava Štilipa vydala jako soukromý tisk Marcela Kýrová, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladate…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Doteky času

    Položka č.: 245306

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:02

    litografie, 1991, 27,5 x 27 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Nečas

    (1955)

    Výbuch

    Položka č.: 245308

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 22:04

    pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook