• Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 249825

    Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.240 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:26

    olej, plátno, 1975, 98 x 79 cm, sign. PD K. Laštovka 75, rám, mírně pokrčené a zašpiněné plátno, ve střední části drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 31.000 CZK (1.240 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Položka č.: 249826

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:27

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. LN Malát 60, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom v jeho t…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Gymnastika

    Položka č.: 249827

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:28

    tuš, akvarel, papír, 16 x 17,5 cm, rám, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Blázni obecní a jiní

    Položka č.: 249828

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:29

    tuš, akvarel, papír, 20 x 26 cm, sign. PD neprakta, rám, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Hmyzí mlčení

    Položka č.: 249829

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:30

    pero, papír, 1974, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1974, rám, Karel Nepraš byl už během svého studia na  AVU výrazným kreslířem. Jeho osobitý kreslený humor odrážel tehdejší dobové existenciální cítění, což je patrné z jeho ilustrací k nejstěžejnějším literárním dílům Franze Kafky. Neprašovy k…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Miroslav Netík

    (1920-2018)

    Položka č.: 249830

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:31

    olej, plátno, 2002, 77 x 50 cm, sign. PD M. Netík 2002, olištováno

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Les souvenirs

    Položka č.: 249831

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:32

    kombinovaná technika, kresba, papír, 27,7 x 55,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Portrét Merlíny

    Položka č.: 249832

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:33

    kombinovaná technika, kresba, papír, 59 x 41,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 249833

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:34

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Ota Janeček

    Stojící postava

    Položka č.: 249834

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:35

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 249835

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:36

  • Ota Janeček

    Temné slunce

    Položka č.: 249836

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:37

    olej, plátno, 1986, 45,5 x 60 cm, sign. LD Ota Janeček 1986, rám, na zadní straně popsáno Ota Janeček 1986 Temné slunce; Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války pracoval v továrně na výrobu jízdn…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Ota Janeček

    Holý strom

    Položka č.: 249837

    Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.000 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:38

    olej, plátno, 1975, 54,5 x 65 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, na zadní straně popsáno Ota Janeček Holý strom 1976, číslo katalogu 7514; Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války pracoval v továrně n…

    Aktuální cena: 250.000 CZK (10.000 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Obdélník

    Položka č.: 249838

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:39

    akryl, koláž, papír, 2007, 29,8 x 45,2 cm, sign. LD Z. Beran 07, nahoře papír lehce zvlněn, na horním okraji kousek papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Juraj Čorňák

    Městská krajina

    Položka č.: 249839

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:40

    olej, plátno, 1972-74, 95,5 x 75,5 cm, sign. LD Čo 74 a PD Čo 72, rám, práce plzeňského keramika, malíře a autora loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Položka č.: 249840

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:41

    koláž, fix, karton, 2007, 26,5 x 20,6 cm, značeno LD VJAN, PD 2007, karton PN lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

  • Roman Franta

    Smilstvo

    Položka č.: 249841

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:42

    akryl, plátno, přelakováno, 2013, 40 x 30,3 cm, sign. DU R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Roman Franta

    Lakomství

    Položka č.: 249842

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:43

    akryl, plátno, přelakováno, 2013, 50,2 x 40,2 cm, sign. DU R.F., žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    Mezi náma z cyklu One or two or crowd

    Položka č.: 249843

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:44

    airbrush, papír, 2007, 68 x 98 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2007, rám, žák prof. J. Lindovského, A. Veselého, M. Knížáka a M. Bielického na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    Postnaturalia typha latifolia aluminia

    Položka č.: 249844

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:45

    asambláž na překližce, 2016 - 2018, 103 x 73 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2016 - 2018, Krištof Kintera patří bezesporu k jednomu z nejznámějších současných českých umělců. Svými pohyblivými a mechanicky náročnými díly se dostal do povědomí široké veřejnosti. O to zajímavější je fakt, že za hravos…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa III

    Položka č.: 249845

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:46

    akryl, plátno, 2017, 52 x 42,5 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Kadmium

    Položka č.: 249846

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:47

    olej, plátno, 2019, 90 x 70 cm, sign. vzadu Havlín 2019

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Jaromír Másler

    Skateboard

    Položka č.: 249847

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:48

    akryl, plátno, 2017, 34 x 34 cm, sign. PN Másler 17, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Zakoukaný Tonda

    Položka č.: 249848

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:49

    olej, plátno, 2019, 85 x 65 cm, sign. zezadu Lukáš Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 249849

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:50

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 249850

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:51

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Ivan Ouhel

    Čtyři měňavky

    Položka č.: 249851

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:52

    olej, plátno, 2012, 50 x 25 cm, sign. DU I. Ouhel 12, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se pů…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Ivan Ouhel

    Sníh

    Položka č.: 249852

    Vyvolávací cena: 82.000 CZK (3.280 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:53

    olej, plátno, 1994, 115 x 110 cm, sign. PD I. Ouhel 94, olištováno, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 82.000 CZK (3.280 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Vodák

    Položka č.: 249853

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:54

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Jan Rýz 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Cyklista

    Položka č.: 249854

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:55

    kombinovaná technika, papír, 78 x 57,8 cm, sign. PD Jan Rýz, práce malíře soustřeďujícího se ve své tvorbě na sportovní motivy, zde z prostředí cyklistiky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdruž…