T.G.Masaryk

    Položka č.: 250808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:06

    lept, 13,1 x 9,2 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Námluvy

    Položka č.: 250809

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:07

    litografie, 1971, 17 x 5,8 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 250810

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:08

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Cyril Bouda

    Fontána

    Položka č.: 250811

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:09

    litografie, 16,1 x 10,7 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Novák

    Položka č.: 250812

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Bouda

    Věže

    Položka č.: 250813

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:11

    litografie, 1979, 8,5 x 19 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Emporium Alois Dyk

    Položka č.: 250814

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:12

    lept, 14,8 x 10,3 cm, sign. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Bouda

    Říp

    Položka č.: 250815

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:13

    litografie, 1976, 6,4 x 19 cm, sign. DU Jiří Bouda 76, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Šimek

    Položka č.: 250816

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Fontána

    Položka č.: 250817

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:15

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Galantní scéna

    Položka č.: 250818

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Výtvarníkův byt

    Položka č.: 250819

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:17

    litografie, 1979, 13,7 x 19,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1979, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 250820

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:18

    lept, 10,7 x 8 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Sloup

    Položka č.: 250821

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:19

    dřevoryt, 14,9 x 9,8 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250822

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Cedidlová

    Dívka v kroji s jablkem

    Položka č.: 250823

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:21

    linoryt, 1975, 18,5 x 13,4 cm, sign. PD Cedidlová 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Bouda

    Ledečko

    Položka č.: 250824

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:22

    litografie, 1974, 7,8 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Bouda

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 250825

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:23

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    Malíř

    Položka č.: 250826

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:24

    kolorovaná litografie, 16,4 x 23,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Selky

    Položka č.: 250827

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:25

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Kostel

    Položka č.: 250828

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:26

    kolorovaná litografie, 9 x 13 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Lesní cestička

    Položka č.: 250829

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:27

    dřevoryt, 1946, 15,2 x 9,9 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ještěr

    Položka č.: 250830

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:28

    dřevoryt, 15,3 x 10,4 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    Položka č.: 250831

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Konvalinky

    Položka č.: 250832

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:30

    dřevoryt, 15,7 x 12,3 cm, sign. PD Burka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Benátky

    Položka č.: 250833

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:31

    litografie, 21 x 10 cm, sign. PD Knobloch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Český Krumlov

    Položka č.: 250834

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:32

    dřevoryt, 6,2 x 11,7 cm, sign. PD MFlorian, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Zahrada

    Položka č.: 250835

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:33

    serigrafie, 12,2 x 11,7 cm, sign. DU JKaiser, č. 69/170, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Ex Libris Dr. Karel Samšiňák

    Položka č.: 250836

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:34

    lept, akvatinta, 12,5 x 9,9 cm, sign. PD JKavan, č. 9/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Položka č.: 250837

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:35

    linoryt, 1977, 18,1 x 9,2 cm, sign. PD Houra 77, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)