• Pavel Sukdolák

    (1925)

    Souhvězdí Berana

    Položka č.: 244553

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:01

    lept, 21,8 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris F. Kozák

    Položka č.: 245496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:02

    dřevoryt, 1925, 4,3 x 4,3 cm, PD značeno v desce K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    Položka č.: 245497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:03

    dřevoryt, 1912, 10,8 x 8,2 cm, PD značeno v desce FK 12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    Položka č.: 245498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:04

    dřevoryt, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce F.K., Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:05

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245500

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:06

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris Emanuel Křenek

    Položka č.: 245501

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:07

    litografie, 1987, 6,5 x 6,9 cm, sign. PD Liesler 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris J. Souverein

    Položka č.: 245502

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:08

    litografie, 9,3 x 7 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris F. Dvořáčkové

    Položka č.: 245503

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:09

    dřevoryt, 1943, 12,3 x 9,6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Máňa Syslová

    Položka č.: 245504

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:10

    tisk, 1920, 8,2 x 6,1 cm, PN značeno v tisku Láďa Novák 1920, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Emil Šedivý

    Položka č.: 245505

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:11

    tisk, 1921, 9,8 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 1921, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris prof. Karel Kuchař

    Položka č.: 245506

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:12

    tisk, 1928, 9,9 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kniha Máši Bartošové

    Položka č.: 245507

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:13

    dřevoryt, 12,8 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Hecht

    Položka č.: 245508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:14

    tisk, 1943, 9,2 x 6,2 cm, PD značeno v tisku V., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    Položka č.: 245509

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:15

    lept, 8,8 x 5,7 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 245510

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:16

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Rob. F. Metzendorf

    Položka č.: 245511

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:17

    lept, 1947, 9,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce V 47, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 245512

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:18

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 245513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:19

    dřevoryt, 1950, 10 x 4,5 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 245514

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:20

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Josef Měřička

    Položka č.: 245515

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:21

    dřevoryt, 1948, 7,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 245516

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:22

    dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,7 cm, PD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    Položka č.: 245517

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:23

    dřevoryt, 1921, 13,2 x 12,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 245518

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:24

    dřevoryt, 1936, 10,8 x 10,8 cm, LD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.H. Štěrby

    Položka č.: 245519

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:25

    dřevoryt, 1938, 14 x 10,1 cm, PD značeno v desce J.V., při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    Položka č.: 245520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:26

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha Věry Novákové

    Položka č.: 245521

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:27

    dřevoryt, 1942, 6,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha H. Vondráškové

    Položka č.: 245522

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:28

    dřevoryt, 1942, 6,1 x 5,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245928

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:29

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245929

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:30

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook