• James Janíček

    Křeslo

    Položka č.: 250238

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • James Janíček

    Dialog

    Položka č.: 250239

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:43

  • James Janíček

    Položka č.: 250240

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:44

  • James Janíček

    Křesla

    Položka č.: 250241

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:45

  • James Janíček

    Muž v přilbě

    Položka č.: 250242

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:46

  • James Janíček

    Dva muži

    Položka č.: 250243

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:47

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • James Janíček

    Podíváme se ti na zoubek

    Položka č.: 250244

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:48

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 250245

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:49

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • James Janíček

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 250246

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:50

  • James Janíček

    Old Days

    Položka č.: 250247

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:51

    lept, akvatinta, 1975, 24,8 x 20,5 cm, sign. DU Janíček 75, č. 37/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroš

    Hlava dívky

    Položka č.: 250248

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:52

    olej, lepenka, 22 x 17 cm, sign. PD Jaroš, rám, restaurováno

  • Oldřich Jelínek

    Korida

    Položka č.: 250249

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:53

    lept, akvatinta, akvarel, 1977, 21,2 x 27,8 cm, sign. DU O. Jelínek 77, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

  • Oldřich Jelínek

    Dostavník

    Položka č.: 250250

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:54

    litografie, koláž, 39,5 x 30 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Konvolut 3 vtipů

    Položka č.: 250251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:55

    3x fix, papír, všechny cca 20 x 25 cm, 1 x sign. LD Jiránek, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Když nemáte nikoho rád, pana, je Vám svoboda na hovno.

    Položka č.: 250252

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:56

    litografie, 7 x 12 cm, sign. PD Jiránek PF 1992, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Proboha, co přijde potom?

    Položka č.: 250253

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:57

    litografie, 14 x 7 cm, sign. PD Jiránek PF 1980, mírně zažloutlý papír, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Tak vy jste Češi? Představoval jsem si vás jinak

    Položka č.: 250254

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:58

    litografie, 9 x 14 cm, sign. PD Jiránek PF 1983, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Divadelní šatna

    Položka č.: 250255

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:59

    kvaš, tužka, papír, 1942, 35 x 64 cm, sign. PD Jiroudek 42, rám, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Scéna

    Položka č.: 250256

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:00

    suchá jehla, 1946, 15,7 x 24,5 cm, sign. PD Jiroudek 46, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, chybí sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kytička a motýl

    Položka č.: 250257

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:01

    tuš, papír, 13 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, při spodním okraji poznámky tužkou, při horním okraji zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 250258

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:02

  • Ludmila Jiřincová

    Kachna

    Položka č.: 250259

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:03

    tuš, papír, 12 x 13 cm, sign. LD L. Jiřincová, při okrajích papír zašpiněn, při spodním okraji poznámky autorky, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Peříčko

    Položka č.: 250260

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:04

    tuš, papír, 10 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Serpico - návrh na plakát

    Položka č.: 250261

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:05

    koláž, akvarel, papír, 60,5 x 40 cm, film USA, režie: Sidney Lumet, hrají: Al Pacino, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Kafka

    (1963)

    Zátiší s kloboukem a dýmkou

    Položka č.: 250262

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:06

    olej, plátno, 1988, 52 x 68 cm, sign. PD V. Kafka 88, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Ptáčka a M. Knížáka na AVU v Praze, člen skupiny Svárov

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Kavan

    Nepotřebné věci

    Položka č.: 250263

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:07

    lept, akvatinta, 1980, 24,8 x 21 cm, sign. PD JKavan, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Zdeněk Kindl

    Něžná variace (figurativní krajina)

    Položka č.: 250264

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:08

    monotyp, papír, 1991, 51,8 x 39,5 cm, sign. PD Kindl 91, 1/1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    Položka č.: 250265

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:09

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

  • Alois Kirnig?

    Horský kostel

    Položka č.: 250266

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:10

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • František Kocourek

    Portrét manželky

    Položka č.: 250267

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:11

    uhel, papír, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Fr. Kocourek, rám, vzadu štítek s popisem díla

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)