• Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Kompozice s písmem

    Položka č.: 244667

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:12

    litografie, 1989, 65 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 89, rám, č. 5/30, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.100 CZK (75 €)

  • Eduard Antal

    Kompozícia I.

    Položka č.: 244668

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:13

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Stanislav Kolíbal

    (1925)

    Geometrické cvičení

    Položka č.: 244669

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:14

    serigrafie, 40 x 30 cm, sign. DU Kolíbal, č. 46/100, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Jiří Salajka

    Položka č.: 244674

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:19

    monotyp, 2004, 49,6 x 40 cm, sign. PD Jiří Salajka 2004, při pravém dolním rohu mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium výtvarné výchovy na PedF MU v Brně

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Hana Čápová

    Rodin

    Položka č.: 244676

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:21

    lept, 1994, 47,3 x 33 cm, sign. PD H. Čápová 94, 65/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Jan Černoš

    (1982)

    Persefona

    Položka č.: 244677

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:22

    mezzotinta, 2014, 29,8 x 18,1 cm, sign. PD Černoš 2014, autorský tisk, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 244680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:25

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    Položka č.: 244681

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:26

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vypravěči vtipů

    Položka č.: 244683

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:28

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s vínem a jablky

    Položka č.: 244684

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:29

    lept, 2008, 29,5 x 19,8 cm, sign. PD A. Antonová 08, č. 141/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 244686

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:31

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, č. 247/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Poesie artistique

    Položka č.: 244687

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:32

    tisk, 1991, 53 x 41,5 cm, sign. PN J. Kolář 91, rám, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

  • Karel Pauzer

    Lovec žab

    Položka č.: 244688

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:33

    lept, 1980, 59,9 x 48,5 cm, sign. PD Pauzer 1980, na okrajích je papír místy ušpiněn od tiskové barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kavana, člen obnovené Umělecké besedy v Praze

  • Milan Erazim

    Manévr no. 1

    Položka č.: 244689

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:34

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Milan Erazim

    Šance no. 1

    Položka č.: 244690

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:35

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Rostislav Novák

    Měsíční noc

    Položka č.: 244692

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:37

    serigrafie, 1994, 82,7 x 58 cm, sign. PD Rostislav Novák 94, 2/5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    Položka č.: 244693

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:38

  • Roman Karpaš

    Katedrála Gotika II.

    Položka č.: 244694

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:39

    lept, kombinovaná technika, papír, 1994, 74,5 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 94, 3/20, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 244695

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:40

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Věn…

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    Položka č.: 244696

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:41

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Vě…

  • Milan Bauer

    Jonášova velryba

    Položka č.: 244697

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:42

    lept, 17,2 x 24 cm, sign. DU Milan Bauer, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Jiří (Georg) Dokoupil

    Uprchlíci

    Položka č.: 244698

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:43

    giclee tisk, 48 x 38 cm, sign. PD Dokoupil, 45748, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová-Roubičková

    Vylité myši

    Položka č.: 244699

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:44

    lept, 24,7 x 16 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubičková, č. 60/78, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Hořící keř

    Položka č.: 244700

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:45

    litografie, 1991, 37 x 26,5 cm, sign. PD A. Lamr 91, pasparta, 37/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Miroslav Houšť

    Mariánské Lázně

    Položka č.: 244701

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:46

    litografie, 26,6 x 21,2 cm, sign. PD Mir. Houšť, 49/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

  • Jana Kadlecová

    Strom

    Položka č.: 244702

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:47

    akvatinta, 1983/89, 49 x 39,5 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1983/89, 40/60, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Róna

    Rodina před myslivnou

    Položka č.: 244703

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:48

    lept, 1982, 20,5 x 26,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 244704

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:49

  • Michal Singer

    Pestrý

    Položka č.: 244705

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:50

    2x litografie, 2009, 49,3 x 34,4 cm, obě sign. DU Singer 09, 75/100, 83/100, Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze

  • Antonín Střížek

    Na sever severozápadní linkou

    Položka č.: 244706

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 15:51

    litografie, 2007, 41 x 60 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 19/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze