-
Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
B. Holt
Frau Page
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Luděk Pešek
Kostel sv. Jakuba
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:45
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Oldřich Koníček
Švihov
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Most v Oseckém údolí
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Luděk Pešek
(1919-1999)
Zelená Hora
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:43
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Bedřich Andrle
(1904-1967)
Chalupa
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:42
olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám, soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Bedřich Smetena
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:41
dřevoryt, 31 x 26 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 196/200
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:40
glazovaná pálená hlína, v. 27 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Motyčka
(1904-1984)
Dům u Hroznů
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:40
tempera, lepenka, 1938, 69 x 61 cm, sign. PD Motyčka 1938, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:39
glazovaná pálená hlína, v. 28 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:38
glazovaná pálená hlína, v. 32 cm
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Procházka
Praha v zimě
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Na dvorku
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Šťastný
Stará radnice
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:36
olej, lepenka, 1925, 39 x 33 cm, PD monogr. KŠ 25, rám
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Tomek
Starý dům u Hroznů
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:32
tempera, lepenka, 24,5 x 30 cm, sign. LD Tomek, rám
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Václav Martínek
(1873-1964)
Kvetoucí Janovec u Příbramy
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:31
olej, lepenka, 1939, 34 x 50 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Voleský
(1895-1932)
Jiráskovo údolí
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:30
olej, plátno, 62 x 68 cm, sign. LD J. Voleský , rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Jan Hála
(1890-1959)
Žně
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:30
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
Aktuální cena: 1.700.000 CZK (70.834 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
MH
Jaro
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:28
tapiserie, 156 x 127,5 cm, DU značeno MH, rám
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Pavlík
(1905-1991)
Krajina
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:26
olej, plátno, 1938, 68 x 98 cm, sign. PD B. Pavlík 38, rám, protrženo, soukromý žák M. Švabinského a O. Bubeníčka
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO