Emil Filla

(1882-1953)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Zátiší s vázami květin

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (926 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    suchá jehla, 23 x 16,5 cm, sign. PD Emil Filla, rám, tvorba Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjata s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V. Benešem a A. Procházkou zakl…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.260 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Žena spící v lenošce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 20:00

    lept, 1935, 22,6 x 17,2 cm, sign. PD Emil Filla, rám, první dílo, které nabízíme, pochází z ruky jednoho z nejvýznamnějších českých kubistických umělců. Praha byla nejednou v našich dějinách skutečným světovým uměleckým centrem. Zejména výtvarná produkce 20. a 30. let minulého století je díky umělců…

    Aktuální cena: 11.100 CZK (412 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Filla

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 18:24

    katalog, 1968, 22 x 23 cm, vydala Galerie Vincence Kramáře, sešitová vazba, mírně opotřebeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu