Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:07
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
B. Holt
Frau Page
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 04. 2024 18:00
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Klos
(1883-?)
Náves
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Jan Klos
(1883-?)
Potok
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
B. Jelínek
Stavení
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Pole s panáky obilí
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Karel Koubek
(1896-1940)
Pohled na věž
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:58
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
R. Uherek
Novostavba spořitelny
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Zimnní krajina s vodní hladinou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
J. Beran
Krajina u moře
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:54
olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
V. Novák
Povodí řeky
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Svoboda
Máky
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:52
pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Josef Pýcha
(1914-1988)
Ulička v Humpolci
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:51
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
J. Šrámek
Vršíček
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:50
olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
J. Raisinger
Makové pole
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:49
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Krajina z lesa
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jana Brožová
(1909-1987)
Slunečnice
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jana Vacková
Štestí s otazníkem
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:46
grafický list, 48 x 32 cm, sign. PD, rám, č. 31/50
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Václav Šmolík
Plzenšnká radnice s lešením
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:45
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Václav Šmolík
Zadní trakt Fr. Kostela
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:44
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám