• Berto Monetti

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:00

    tužka, papír, 1979, 48,3 x 31,7 cm, sign. LD Monetti 79, pokrčený, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Berto Monetti

    Výběr kurtizány

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:01

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,8 x 35,8 cm, sign. LD Monetti 18. XI. 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy v pohybu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:02

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 32,8 x 47,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Berto Monetti

    Akt sedící na židli

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:03

    kvaš, tempera, papír, 1979, 38 x 25,8 cm, sign. LD Monetti 79

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Berto Monetti

    Zápasnice

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:04

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1986, 56,6 x 43,3 cm, sign. LD Monetti 86

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící ženy

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:05

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 58,8 x 43,3 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zašpiněný papír

  • Berto Monetti

    Ženský akt v plášti a klobouku

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:06

    kvaš, tuš, papír, 1984, 41,7 x 29,3 cm, sign. LD Monetti 84, při okrajích zvlněný papír

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Berto Monetti

    Nahá žena s hůlkou

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:07

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 50 x 37,3 cm, sign. LD Monetti 87, zvlněný a pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Dvojice

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:08

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1985, 20,7 x 29,4 cm, sign. DU Monetti 85

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:09

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,5 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, oboustranná kresba, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt před zrcadlem

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:10

    tuš, kvaš, akvarel, papír, 1987, 47,7 x 32,8 cm, sign. LD Monetti 87, oboustranná kresba

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Berto Monetti

    Interno

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:11

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61 x 42,8 cm, sign. DU Monetti, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Berto Monetti

    Controluce

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:12

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61 x 43 cm, sign. DU Monetti, při okrajích lehce poškozený papír

  • Berto Monetti

    Kuplíř

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:13

    tuš, akvarel, kvaš, kombinovaná technika, papír, 1990, 49,5 x 34,2 cm, sign. LD Monetti 90

  • Berto Monetti

    Ženské akty

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:14

    uhel, tempera, lak, papír, 1979, 34,8 x 50 cm, sign. LD Monetti 79, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, na pap

  • Berto Monetti

    Ženský akt s židlí

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:15

    kvaš, tuš, papír, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrn

  • Berto Monetti

    Lenošící ženy

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:16

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 69,8 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:17

    kvaš, tempera, tužka, papír, 1981, 49,5 x 35,7 cm, sign. LD Monetti 81, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Berto Monetti

    Sedící žena s květinami

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:18

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 29,7 x 21 cm, sign. PD Monetti 87

  • Berto Monetti

    Nahé ženy v salonu

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:19

  • Berto Monetti

    Ženy v lázních

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:20

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61,1 x 42,8 cm, sign. LD Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobn

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rukama nad hlavou

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:21

    kvaš, tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1986, 43,7 x 34,9 cm, sign. PD Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený a zašpiněný papír

  • Berto Monetti

    Nazí milenci

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:22

    uhel, papír, 1979, 44,4 x 31,7 cm, sign. PD Monetti 79, pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:23

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1988, 37 x 42 cm, sign. LD i PD Monetti 88

  • Berto Monetti

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:24

    uhel, papír, 1979, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrn

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:25

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 50 x 37,4 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

  • Berto Monetti

    Nahá žena

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:26

    kvaš, tempera, papír, 1977, 47,8 x 35,8 cm, sign. LD Monetti 77, při okrajích lehce poškozený papír

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rukama za zády

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:27

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 56,5 x 42,2 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrn

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Berto Monetti

    Žena v klobouku

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:28

    kvaš, tuš, tužka, akvarel, papír, 1988, 26,7 x 18 cm, sign. LD Monetti 88

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 10. 02. 2021 18:29

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1977, 52,9 x 34,3 cm, sign. LD Monetti 77