• Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:14

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:16

    olej, karton, 36,8 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, spodní okraj odřený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:18

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35 x 11,5 cm, sign. LD B. Ullrych, papírová pasparta, na rozích papír nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:20

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:28

    akvarel, tuš, papír, 15,6 x 22,6 cm, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:30

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:32

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:34

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:36

    olej, papír, 50,4 x 40,2 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:38

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:40

  • Bohumil Ullrych

    Malířka

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu rybníka

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:44

    kombinovaná technika kvaš, tužka na papíře, 1944, 27,5 x 21 cm, sign. PD B.Ullrych 44, vzadu popsáno Boh. Ullrych 1944 Praní U rybníka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka při ranní toalety

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:46

    olej, karton, 1974, 26 x 19,3 cm, sign. PD B. Ullrych 74, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie aktu

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:48

    olej, plátno, 1944, 9,6 x 7,1 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:50

    olej, karton, 1942, 21,5 x 36 cm, sign. PD B. Ullrych 42, mírně naražené rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:52

    olej, plátno, 1937, 25 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 37, plátno na okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:54

    olej, dřevo, 1941, 29 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1941, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Bohumil Ullrych

    Se džbánem/Ležící akt

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:56

    olej, plátno, 33 x 26,5 cm, sign. PD B. Ullrych , oboustranná malba, plátno na okrajích lehce otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka z šátkem

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 15:58

    olej, karton, 1944, 27 x 21,2 cm, sign. PD B. Ullrych 44, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 16:00

    olej, karton, 1944, 21,1 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 44, nepatrně odřeno u okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Usínající dívka

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 16:02

    olej, plátno, 1944, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1944, plátno na okrajích otřepené; LH v rohu malba lehce poškozena - popraskaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 16:04

    olej, plátno, papír, 14,3 x 10,8 cm, sign. PD, LD B. Ullrych , nalepeno na papíře, vzadu na papíře popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Kamil Lhoták

    Raketa

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 10. 2020 18:00

    tuš, papír, 1984, 9 x 20 cm, sign. PD Kamil Lhoták 84, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Taimání Jaynamaz

    Afghánistán

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:00

    ručně vázaný nomádský koberec; vlna, semi-antik (40 až 60 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 141 x 103 cm, Kmen Taimání obývá jižní svahy pohoří Hindúkuš, jeho příslušníci stále žijí kočovných způsobem života. Koberce Taimání charakterizují pravidelné geometrické vzory, často jsou tvořeny z p…

    Odhadní cena: 11 000–16 000 CZK

  • Bolešt, nomádský vak

    Afghánistán

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:01

    ručně vázaný nomádský vak; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 93 x 64 cm, Pro nomádský vak bolešt je typický jednoduchý, nadčasový geometrický vzor, dobře padnoucí do moderních interiérů. Výhodou boleštů je vícero možností použití, mohou sloužit jako předložka, kobereče…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: 8 000–9 000 CZK

  • Čuval, turkmenská kelimová taška, přední část

    Turkmenistán

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 11. 2020 19:02

    ručně tkaný koberec; vlna, starožitný (kolem roku 1910), stav B (dobrý stav odpovídající stáří, lokálně se může vyskytovat větší míra opotřebení vlasu, či drobné defekty nijak nerušící celkový vzhled koberce), 122 x 68 cm, Velká úložná taška, turkmenskými nomády tradičně používaná k ukládání oděvu. …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Odhadní cena: 18 000–22 000 CZK