• Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Zavěšené slunce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:00

    tuš, papír, 1948, 22,7 x 30,8 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.800 CZK (172 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Nemocný milionář

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:01

    tuš, papír, 1948, 21,7 x 30,5 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), při dolním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (197 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 1948, 22,8 x 33 cm, sign. PD Zdeněk Miler, rám, oboustranná kresba, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (197 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Milionář

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (429 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:03

    tuš, běloba, papír, 1948, 30,1 x 44,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (429 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek s myškou a melounem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:04

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1971, 38,5 x 28 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a paraplíčko (1971), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek v dortu

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (929 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:05

    pastel, uhel, tuš, papír, 1965, 26,5 x 34,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Ben…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (929 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krokodýl

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:06

    kvaš, akvarel, uhel, papír, 1965, 22,5 x 21 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Ben…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek startuje

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (358 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:07

    akvarel, tuš, tužka, papír, 21,5 x 21,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátká…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (358 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a sluneční kohout

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (286 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:08

    akvarel, tužka, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. F…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (286 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:09

    kvaš, akvarel, papír, 1965, 10 x 14,2 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:10

    litografie, 2011, 24 x 31 cm, značeno v kameni ZM, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Krtek a pařez

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:11

    kvaš, papír, 15, 5 x 17, 5 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.072 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Kalhotky s kapsami

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:12

    kvaš, papír, 12 x 20 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Miler

    (1960)

    Krtek s Krtečkovou sáňkují

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:13

    litografie, 2017, 25 x 31, 5 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, rám, č. 33/60

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Kyblíček a lopatka - titulek

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:14

    kvaš, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy …

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:15

    kvaš, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy …

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa - titulek

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:16

    tužka, akvarel, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a krab - titulek

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:17

    tuš, kvaš, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy pro …

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Bratři v triku - titulek

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2020 18:18

    kvaš, papír, 10 x 14 cm, rám, návrh ke krátkému filmu Krtek a raketa (1965). Film vznikl pod vlivem úspěchu snímku Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957), kde se poprvé v Milerově dětské tvorbě setkáváme s postavou krtka a za který výtvarník dostal Velkou cenu na festivalu v Benátkách. Filmy pro děti …

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Návrat

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (127 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:00

    suchá jehla, 2006, 36 x 27,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 9/30, horní okraj mírně natržený, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.550 CZK (127 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Něco je

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:01

    suchá jehla, 1998, 34 x 49,5 cm, sign. PD Tomáš 98, č. 2/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Sebrat

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:02

    suchá jehla, 1995, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš 95, č. 13/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Z dálky

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:03

    mezzotinta, 2001, 29 x 22 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 01, č. 9/60, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (86 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Na zem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (258 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:04

    suchá jehla, 2006, 57 x 75 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 7/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.200 CZK (258 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    U sebe

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:05

    suchá jehla, 2008, 68,5 x 98,5 cm, sing. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 11/20, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čelem

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (343 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:07

    suchá jehla, 2007, 93 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/20 II, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (343 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čtyři doby

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:08

    suchá jehla, 2008, 63,5 x 65,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 5/30, horní okraj natržený a mírně pomačkaný, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Bez masky

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (106 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:09

    suchá jehla, 2007, 34 x 25,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 4/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.950 CZK (106 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Na porchu

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (129 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:10

    suchá jehla, 2007, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 6/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (129 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Jiné místo

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 02. 06. 2020 20:11

    suchá jehla, 1996, 19 x 49 cm, sign. PD Tomáš 96, č. 6/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook