• Adolf Born

    (1930-2016)

    B. Hrabal: Co jsem ještě neřekl

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, sign. litografie A. Born, vyd. SČB, Praha, 1989, ex. 198/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 2, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    K. Čapek: Kterak se čtou knihy

    Položka č.: 161

    bibliofilie, sign. litografie A. Born, vyd. SČB, Praha, 1988, ex. 66/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 1, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof.…

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Marco Polo

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo, 44x33cm, vyd. Artia, Praha, 1959, první vydání, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Děda Mráz

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    leporelo, třístranné rozkládací leporelo, 66x32cm, vyd. VDI Obzor, Plzeň, 1991, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Prales

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo, 45x33 cm, vyd. Artia, Praha, 1954, první vydání, uvnitř přiložen pětijazyčný popis vyobrazených zvířátek, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kryštof Kolumbus

    Položka č.: 157

    leporelo, třístranné rozkládací leporelo s otočným kormidlem na zadních deskách, 68x32cm, vyd. Bancroft, Londýn, 1954, první vydání (později se vyráběli dvoustranné verze bez textu), anglický text, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. En…

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Mekka

    Položka č.: 156

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo 46x33cm, vyd. Artia, Praha, 1955, hliníková značka Artia Trade Mark na přední straně, arabsky, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Tip + Top mezi auty

    Položka č.: 155

    leporelo, obs. 6 obrazů, vyd. Artia, Praha, 1963, původně v italském jazyce, zbylý náklad předělán do českého jazyka - texty uvnitř a text mezi auty na obálce přelepen, plátěný hřbet, několik flíčků na papíře, jinak krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. …

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kinder seid ihr alle da?

    Položka č.: 154

    leporelo, obs. původních 8 obrazů (novější vydání postrádají první a poslední obraz), vyd. Frick Verlag, Vídeň, 1967, německy, plátěný hřbet, mírně ohnuté dolní růžky, jinak intaktní, výborný stav, včetně pohybových částí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klu…

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Popelka (Japonsky)

    Položka č.: 153

    leporelo, obs. původních 8 obrazů (novější vydání postrádají první a poslední obraz), vyd. Artia, Praha, 1967, japonsky, plátěný hřbet, intaktní, výborný stav, včetně pohybových částí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Adolf Vondra

    M. Horníček: Jeden den pouhý jen

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    bibliofilie, 2x sign. perokresba A. Vondra, vyd. SČB, Praha, 2000, ex. 153/230 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 20, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Viktor Karlík

    Andrej Stankovič: Obskurník

    Položka č.: 179

    bibliofilie, dvoubar. sign. perokresba V. Karlík, vyd. SČB, Praha, 1999, ex. 21/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 19, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • František Koudelka

    Fr. Mašek: Sen plný moře

    Položka č.: 178

    bibliofilie, dvoubar. sign. perokresba Fr. Koudelka, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 144/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 18, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F.…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    K. Fron: Barvy

    Položka č.: 177

    bibliofilie, dvoubar. sign. perokresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 47/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 17, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. B…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Vlasta Dyrynková

    M. Strolený: Červnové zrcadlení

    Položka č.: 176

    bibliofilie, 2x dvoubar. sign. perokresba V. Dyrynková, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 105/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 16, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Markéta Králová

    J.M. Tomeš: Z dálky času

    Položka č.: 175

    bibliofilie, sign. perokresba M. Králová, vyd. SČB, Praha, 1997, ex. 62/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 15, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Zdeněk Netopil

    J. Vodňanský: Věčnej mumraj

    Položka č.: 174

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba Z. Netopil, vyd. SČB, Praha, 1996, ex. 241/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 14, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák E. Weidlicha

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Fr. Dvořák: Moje Ithaka

    Položka č.: 173

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1995, ex. 100/300 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 13, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boud…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • František Krčmář

    R. Matys: Fragmenty z deníku

    Položka č.: 172

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba Fr. Krčmář, vyd. SČB, Praha, 1995, ex. 154/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 12, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Pavel Roučka

    P. Kabeš: Cesta si nás našla

    Položka č.: 171

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba P. Roučka, vyd. SČB, Praha, 1994, ex. 41/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 11, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodé…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Alena Bílková

    J. Máchalová: Zůstaň mi

    Položka č.: 170

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba A. Bílková, vyd. SČB, Praha, 1994, ex. 136/250 s podpisem autorky a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 10, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ sk…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Aleš Krejča

    P. Šrut: Cesta do Ďáblic

    Položka č.: 169

    bibliofilie, sign. perokresba A. Krejča, vyd. SČB, Praha, 1993, ex. 218/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 9, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠ…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Martin Stejskal

    M. Novotný: Písek v zubech

    Položka č.: 168

    bibliofilie, sign. perokresba M. Stejskal, vyd. SČB, Praha, 1992, ex. 189/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 8, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium SOŠ výtvarné v …

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    P. Toman: Fialový vítr

    Položka č.: 187

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba J. Kavan, vyd. SČB, Praha, 2006, ex. 42/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 27, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklen…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Manifest expozionalismu

    Položka č.: 186

    bibliofilie, sign. dvoubar. perokresba I. Sainer, vyd. SČB, Praha, 2005, ex. 113/190 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 26, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Ladislav Rada

    J. Voskovec: Můj nejlepší mužskej na světě

    Položka č.: 185

    bibliofilie, 2x sign. dvoubar. perokresba L. Rada, vyd. SČB, Praha, 2005, ex. 91/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 25, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Antonín Střížek

    E. Brikcius: Řecká modř

    Položka č.: 184

    bibliofilie, 2x sign. dvoubar. perokresba A. Střížek, vyd. SČB, Praha, 2004, ex. 100/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 24, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Igor Korpaczewski

    V. Jirousová: Podél řeky

    Položka č.: 183

    bibliofilie, sign. dvoubar. perokresba I. Korpaczewski, vyd. SČB, Praha, 2003, ex. 164/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 23, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Tomáš Budil

    V. Shock: Pozdrav z Pandemonia

    Položka č.: 182

    bibliofilie, sign. perokresba T. Budil, vyd. SČB, Praha, 2002, ex. 120/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 22, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    A. Branald: Slečna Cililink

    Položka č.: 181

    bibliofilie, perokresba J. Bouda, vyd. SČB, Praha, 2001, ex. 184/210 s podpisem autora, výtvarníka a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 21, ruční papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze,…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)