Zdeněk Seydl

(1916-1978)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Miloslav Fábera - O skrytém mudrci

    Položka č.: 252285

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 01. 2021 16:25

    bibliofilie, 24 x 16,5 cm, 1x sign. Heliogravura Z. Seydl, Rudolf Kmoch, Praha, 1944, Klub 777 bibliofilů, Sv. 13, ex.115/?, orig. brož, vazba svázaná lýkovým provázkem, 40s., skvrna na vazně, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kys…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 252161

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:42

    serigrafie, 23,5 x 33 cm, sign. LN Seydl, 13/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Myšlénkový mišmaž

    Položka č.: 252162

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:43

    tužka, papír, 21,2 x 30,5 cm, sign. LN seydl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Kaktusy kvetou i když to píchá

    Položka č.: 252163

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:44

    litografie, 12 x 11 cm, sign. LN Seydl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)