• Jan Konůpek

    Ex libris P. Reinholdus Stránský

    Položka č.: 218383

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:18

    zinkografie, 1944, 14 x 9,5 cm, PD značeno K, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zimní hry

    Položka č.: 218836

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:20

    linoryt, 13,3 x 19 cm, LD autorská značka v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paris (Saint Eustache)

    Položka č.: 219337

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:22

    olej, papír, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Madrid

    Položka č.: 219338

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:24

    olej, sololit, 13,9 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    Položka č.: 220513

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:26

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělce…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Muž s Lupou, Ex libris Vlad. Bujárek

    Položka č.: 222156

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:28

    ocelorytina, 4 x 4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švensgbír

    (1921-1983)

    Zátiší s botou a květinami II. , Ex libris Jiří Novotný

    Položka č.: 222157

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:30

    ocelorytina, 3 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • M. Trensemsky

    Mameluken

    Položka č.: 222362

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:32

    kolorovaná litografie, 31 x 38,5 cm, značeno PD Herausgegeben von M. Trensemsky in Wien, mírně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • H. Otto

    Mittagsrast

    Položka č.: 223331

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:34

    tisk (steinzeichnung), 16,7 x 24 cm, značeno LD v tisku HO, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Konvolut grafických listů

    Položka č.: 223333

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:36

    8x tisk, 20 x 13,5 cm, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Lebka (Ex libris D. Malý)

    Položka č.: 223921

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:38

    lept, 1945, 10,3 x 8,4 cm, sign. PD Fleissig 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Altán (Ex libris Karel Novák)

    Položka č.: 223939

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:40

    lept, 9 x 5,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Zvíře (Ex libris Alois Kučik)

    Položka č.: 223985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:42

    dřevoryt, 12 x 8 cm, LD značeno ve štočku JD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Chalupa

    Položka č.: 224271

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jáša Kohout

    Portrét muže

    Položka č.: 224301

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:46

    olej, karton, 1953, 47,5 x 32,5 cm, sign. LD Jáša Kohout 53, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 224304

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:48

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Hubert

    Položka č.: 224306

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:50

    litografie, 15,3 x 23 cm, LD značeno, rám, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Položka č.: 225310

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:52

    lept, 11,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krajina - žena

    Položka č.: 225410

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Zámecká věž (Ex libris)

    Položka č.: 225425

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:56

    dřevoryt, 8,8 x 5 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 225432

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 09. 2020 23:58

    litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 225433

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2020 00:00

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Máte možná poslední příležitost projevit radost ze života!

    Položka č.: 247016

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:02

    litografie, 14 x 9 cm, sign. PD Jiránek PF 81, mírně zažloutlý papír, na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Renčín

    Poklona

    Položka č.: 247017

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:04

    litografie, 8 x 8 cm, sign. DU Renčín P.F. 1982, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Renčín

    Do nového roku inteligentněji

    Položka č.: 247018

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:06

    litografie, 13 x 18,5 cm, značeno PD Renčín, LN přípis autora, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní děla

    Položka č.: 247019

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:08

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., mírně zažloutlý papír, při okraji zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Interiér bitevní loďi

    Položka č.: 247020

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:10

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při spodním okraji mimo tisk zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodní výjevy

    Položka č.: 247021

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Lodě

    Položka č.: 247022

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Parník a plachetnice

    Položka č.: 247023

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 19:16

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)