• Láďa Novák

    Exlibris prof. Karel Kuchař

    Položka č.: 245506

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:12

    tisk, 1928, 9,9 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kniha Máši Bartošové

    Položka č.: 245507

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:13

    dřevoryt, 12,8 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Hecht

    Položka č.: 245508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:14

    tisk, 1943, 9,2 x 6,2 cm, PD značeno v tisku V., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    Položka č.: 245509

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:15

    lept, 8,8 x 5,7 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 245510

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:16

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Rob. F. Metzendorf

    Položka č.: 245511

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:17

    lept, 1947, 9,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce V 47, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 245512

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:18

    dřevoryt, 9,6 x 6 cm, LD značeno v desce J.V., Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 245513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:19

    dřevoryt, 1950, 10 x 4,5 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 245514

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:20

    dřevoryt, 1950, 10,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce J.V., vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Josef Měřička

    Položka č.: 245515

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:21

    dřevoryt, 1948, 7,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 245516

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:22

    dřevoryt, 1936, 10,6 x 10,7 cm, PD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Mojmír Helclet

    Položka č.: 245517

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:23

    dřevoryt, 1921, 13,2 x 12,2 cm, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Máni Jančákové

    Položka č.: 245518

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:24

    dřevoryt, 1936, 10,8 x 10,8 cm, LD značeno v desce JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris J.H. Štěrby

    Položka č.: 245519

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:25

    dřevoryt, 1938, 14 x 10,1 cm, PD značeno v desce J.V., při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Pavla Vodehnala

    Položka č.: 245520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:26

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha Věry Novákové

    Položka č.: 245521

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:27

    dřevoryt, 1942, 6,4 x 5,2 cm, vzadu razítko, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slavík

    (1955?)

    Kniha H. Vondráškové

    Položka č.: 245522

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:28

    dřevoryt, 1942, 6,1 x 5,3 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245928

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:29

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245929

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:30

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245930

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:31

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Snová krajina

    Položka č.: 245931

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:32

    lept, 1978, 33,5 x 29,7 cm, sign. PD J. Pileček 78, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    19. Století

    Položka č.: 245932

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:33

    12x dřevoryt, vydala Bonaventura, Praha 1991, vše sign. PD Zd. Mézl, DU slepotiskové razítko, volné listy, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bačkovský

    bez názvu

    Položka č.: 245933

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:00

    digitální tisk, 2006, 75 x 75 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • doc. Milan Vácha

    Zrození houslí

    Položka č.: 245934

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:01

    patinovaný cínový reliéf, 2019, 12 x 8 cm, PD

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teodor Buzu

    Amor

    Položka č.: 245935

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:02

    malba na hedvábí, 2013, 60 x 65 cm, PD, v rámu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Linda Čihařová

    Narodil se Fénix

    Položka č.: 245936

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:03

    akvarel a olej na plátně, 2014, 70 x 70 cm, vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Faltus

    Láska prochází žaludkem

    Položka č.: 245937

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:04

    litografie, 64 x 48 cm, PD, 1/60

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel O. Hájek

    Den druhý

    Položka č.: 245938

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:05

    asamblage, 2017, 30 x 35 cm, PD

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    Ozvěna

    Položka č.: 245939

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:06

    akryl a tuš na plátně, 2018, 145 x 120 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Hilská

    Jitřní zahrada

    Položka č.: 245940

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 16:07

    kombinovaná technika, 2013, 40 x 30 cm, vzadu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook