• Tomáš Bím

    Tuba a rty na náplavce

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2020 18:00

    akryl, karton, 2001, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Bím 01, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Prohibita

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (4.815 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:00

    cyklus 12 leptů, 1968, vše signováno, český malíř, grafik, ilustrátor, scénograf a pedagog. Vystudoval VŠUP v ateliéru Karla Svolinského. Za grafiky, jimiž údajně hanobil představitele bývalých socialistických zemí, byl za minulého režimu perzekuován. Jeden z našich nejlepších grafiků všech dob se p…

    Aktuální cena: 130.000 CZK (4.815 €)

  • Oldřich Kulhánek

    The Fall

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:01

    bibliofilie s 5 původními lepty, 2011, 33 x 24, 2 cm, vše sign. DU Oldřich Kulhánek 2011, rám, 46/80, vydala Daruma Praha 2011, autorem básní je Christos Giannakos (text v řečtině a v angličtině). Cyklus Metamorfózy (česky), ilustrace k řeckým básním The Fall. Příběh pojednává o nekonečných proměnác…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:02

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Astronomie

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:03

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 1

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:04

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.000 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 2

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:05

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 4

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:06

  • Oldřich Kulhánek

    Bude stále těžší vyváznout

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:07

    lept, 1969, 25,5 x 49,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, 5/40, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Make Up

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:08

    lept, 1968, 41 x 32 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, 7/25, list z významného souboru leptů Prohibita (více viz popis k leptu Bude stále těžší vyváznout), Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Super

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (593 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:11

    Aktuální cena: 16.000 CZK (593 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Záda

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:12

  • Oldřich Kulhánek

    Pocta Markýzi de Sade

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:13

    lept, 1970, 36 x 24,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, rám, č. 28/70, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

    Triptych

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:14

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Apotheosa Karlovy Prahy

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:15

    litografie, 2004, 36,5 x 21,2 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2004, rám, 5/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Eroticon

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:16

    litografie, 2009, 33 x 22 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.800 CZK (400 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Eroticon III.

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:17

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Eroticon V.

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:18

  • Oldřich Kulhánek

    Muž

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:19

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:20

    litografie, 2008, 30 x 22 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage à N. Copernicus

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:21

  • Oldřich Kulhánek

    Clown

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (363 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:22

    Aktuální cena: 9.800 CZK (363 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Zrození

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:23

    litografie, 2003, 33,5 x 24 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2003, rám, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Oko

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:24

    lept, mezzotinta, 1974, 24,5 x 18?8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Vltava (Ex libris Agaath van Waterschoot)

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:25

    lept, 1997, 13,6 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1997, pasparta, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF1971

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:26

    lept, 1970, 16 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 70, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF 1973

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:27

    lept, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Milenci (PF 2002)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:28

    litografie, 2001, 16,5 x 7,2 cm, sign. DU OKulhánek 2001, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice ve sklence (PF 2003)

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:29

    litografie, 2002, 11 x 6,3 cm, sign. DU OKulhánek 2002, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 06. 07. 2020 18:30

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)