-
Svoboda
Máky
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:52
pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Novák
Povodí řeky
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53
olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Beran
Krajina u moře
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:54
olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimnní krajina s vodní hladinou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Uherek
Novostavba spořitelny
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:57
akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Koubek
(1896-1940)
Pohled na věž
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:58
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pole s panáky obilí
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Jelínek
Stavení
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:00
akvarel, papír, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Jelínek, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos
(1883-?)
Potok
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:01
olej, lepenka, 29 x 48 cm, rám, zvlněno
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Klos
(1883-?)
Náves
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:02
olej, plátno, 57 x 75 cm, sign. LD J. Klos, rám, plátno protženo
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Forchtsam
Pardubický zámek
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:03
intarzie, 31 x 50, 5 cm, značeno LD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
umělecká dílna Forchtsam
Kunětická hora
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:04
intarzie, 31 x 50,5 cm, značeno PD Forchtsam, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Z lesa
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bílek
Břízy
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:06
olej, lepenka, 31,5 x 46,5 cm, sign. PD Bílek, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:07
vernis mou (měkký kryt), 1913, 33 x 30 cm, PU monogr v tisku TFŠ, rám , žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Holeček
Cesta
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Chalupa
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 16.600 CZK (692 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 16.600 CZK (692 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kapoun
(1902-1963)
Srbsko
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U moře
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
M. Houra/ K. Šindelář
Jistoty života
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 36.600 CZK (1.525 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Aktuální cena: 36.600 CZK (1.525 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Hudeček
(1872-1942)
Tatry s jezerem
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 56.600 CZK (2.359 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám, žák prof. M. Pirnera a V. Brožíka na AVU v Praze, Antona Ažbe na jeho soukromé malířské škole v Mnichově a O. Seitze na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes a spolku mladých českých výtvarníků Škréta
Aktuální cena: 56.600 CZK (2.359 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Maixner
Kristus na hoře Olivetské
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 13.300 CZK (555 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:19
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám, kulturní památka
Aktuální cena: 13.300 CZK (555 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pech
Obrazce
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:20
akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Měřička
(1955)
Čtyři zámotky
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu