• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 15:59

    tuš, tužka, papír, 12 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Šebestián

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:00

    tuš, tužka, papír, 16,2 x 7,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:01

    tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:02

    tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:03

    tuš, tužka, papír, 19,3 x 13,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:04

    tužka, papír, 22 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zbojníci

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:05

    2x tuš, tužka, papír, 12,9 x 7,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Římští vojáci

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:06

    2x tuš, tužka, papír, 13,5 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mars

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:07

    tuš, tužka, papír, 15,4 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Nahá, Ex libris S.Samek

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:08

    dřevoryt, 3,5 x 5 cm, lehce zašpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s ratolestí, Ex libris Ant. Plecitý

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:09

    dřevoryt, 6,5 x 7 cm, lehce zažloutý papír, drobné fleky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s šlechticem, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:10

    dřevoryt, 12,5 x 10 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:11

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Námluvy (PF 1936)

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 16:12

    barevný dřevoryt, 1935, 18 x 10 cm, sign. PD J. Fleisig 1935, dole v grafice tištěno: Ing. B. Petrlik, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s hůlkou)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:00

    autorizovaný C-print , 1969, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s vlastní fotografií)

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:01

    autorizovaný C-print , 1969, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (podpis)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:02

    autorizovaný C-print , 1969, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s vajíčkem)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:03

    autorizovaný C-print , 1969, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s kostlivcem)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:04

    autorizovaný C-print , 1969, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Louis Armstrong, Praha 1965

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:05

    autorizovaný C-print , 1965, 17,2 x 23,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jana Brejchová, 1967

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:06

    autorizovaný C-print , 1967, 17,4 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal, Libeň 1962

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:07

    autorizovaný C-print , 1962, 17,7 x 24,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 351 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Kersku, 1972 (s kopretinami)

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:08

    autorizovaný C-print , 1972, 24,1 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 351 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Kersku, 1972

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:09

    autorizovaný C-print , 1972, 24,2 x 18,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták, 1967

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:10

    autorizovaný C-print , 1967, 24 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Richard Fremund, 1957

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:11

    autorizovaný C-print , 1957, 24,5 x 18,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Richard Fremund, 1965 (čistí štětec)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:12

    autorizovaný C-print , 1965, 24,2 x 18,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Richard Fremund, 1965 (maluje)

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:13

    autorizovaný C-print , 1965, 16,7 x 26,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Ruční sprcha (Richard Fremund, 1967)

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:14

    autorizovaný C-print , 1967, 23,2 x 18,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    František Tichý, 1959

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:15

    autorizovaný C-print , 1959, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

Facebook