• Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V čas obrany

    No.: 469

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:00

    tuš, papír, 1911, 28 x 25 cm, PD monogr. A. , rám, vzadu potvrzení pravosti Mikoláš Aleš 1911, zažloutlý papír, zašpiněno, pasparta v levém spodním rohu politá - nezasahuje do kresby,

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Studie dvou postav

    No.: 470

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:01

    tužka, papír, 24 x 18 cm, rám, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V hospodě

    No.: 471

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:02

    tuš, papír, 12 x 10,5 cm, monogr. PD A., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dělostřelci před lávkou

    No.: 472

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:03

    lept, 24,7 x 28,8 cm, sign. PD AJ. Alex, zažloutlý papír, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Anderle

    Pamětní list k 80. narozeninám Bohumila Hrabala

    No.: 473

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:04

    lept, 1994, 16,2 x 7 cm, sign. DU Anderle, pod grafikou vytištěno: Pamětní list k poctě Dr Bohumila Hrabala u příležitosti jeho 80. narozenin dne 28. března 1994, Spolek českých bibliofilů, , the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Aca…

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    No.: 474

    Auction price: 700 CZK (26 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:05

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (26 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    No.: 475

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:06

    pastel, papír, 2005, 59,5 x 42 cm, sign. Richard Augustin 2005, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    No.: 476

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:07

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Hlava ženy

    No.: 477

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:08

    litografie, 1948, 22 x 15,5 cm, sign. PD Balcar, rám, LD neautorský přípis, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    No.: 478

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:09

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,3 cm, sign. DU Vl. Bauer 65, 42217, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Okáči

    No.: 479

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:10

    dřevořez, 30,5 x 40,7 cm, sign. PD Vl. Bauer , autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Brouk zelený

    No.: 480

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:11

    litografie, 1999, 33 x 23 cm, sign. PD Vl. Bauer 99, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    No.: 481

    Auction price: 4.000 CZK (149 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:12

    lept, 49 x 39,5 cm, sign. PD Beeri, č. 1/100,

    Current price: 4.000 CZK (149 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    No.: 482

    Auction price: 7.300 CZK (271 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:13

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 7.300 CZK (271 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Žižkovský BK

    No.: 483

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:14

    monotyp, 1949, 4,8 x 17 cm, sign. PD Beneš 49, zažloutlý papír, , studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dům

    No.: 484

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:15

    lept, 1948, 7,4 x 14 cm, označeno PD, č. 3/4, papír zažloutlý, na papíru tři černé skvrnky od barvy, , studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    No.: 485

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:16

    sítotisk, 19 x 31,7 cm, sign. DU Benetka, č. 51/120,

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Studie postavy

    No.: 486

    Auction price: 2.900 CZK (108 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:17

    tužka, tuš, pastel, papír, 1971, 29,4 x 21 cm, sign. PN ZBeran 71, the disciple of prof. Balas at The Art School in Prague and prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, professor and prorector at The Academy of Fine Arts in Prague, participant of non-public ´Confrontations´

    Current price: 2.900 CZK (108 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    No.: 487

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:18

    pero, papír, 1974, 29 x 20 cm, sign. PD ZBurian 74, the disciple of prof. Balas at The Art School in Prague and prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, professor and prorector at The Academy of Fine Arts in Prague, participant of non-public ´Confrontations´

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Zámek

    No.: 488

    Auction price: 750 CZK (28 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:19

    litografie, 23,4 x 19 cm, monogr. PD ZB, č. 42/60,

    Current price: 750 CZK (28 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    No.: 489

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:20

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, PD značeno v desce Beyer, rám, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    No.: 490

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:21

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, rám, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Pohled na hory

    No.: 491

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:22

    olej, karton, 48,5 x 68,5 cm, sign. PD J. Bino, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    U koloniálu

    No.: 492

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:23

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    Dostaveníčko

    No.: 493

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:24

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Po orbě

    No.: 494

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:25

    olej, plátno, 1946, 42 x 51 cm, sign. PD V. Boháč III. 1946, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Blanka Bohdanová

    Lilie pod mrakem

    No.: 495

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:26

    olej, plátno, 1991, 26 x 31 cm, sign. PD BBohdanová 91, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Janacek Academy of Music and Performing Arts in Brno, the member of The New Association of Prague Painters

  • Blanka Bohdanová

    Jablka

    No.: 496

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:27

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. PD Blanka Bohdanový, pasparta, 17/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Janacek Academy of Music and Performing Arts in Brno, the member of The New Association of Prague Painters

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Venčení (PF 1992 Dr. František Dvořák)

    No.: 497

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:28

    litografie, 8 x 12 cm, sign. PD ABorn, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Eliška Bornová

    (1964)

    Strážci

    No.: 498

    Auction price: 4.500 CZK (167 €)

    Planned termination: 30. 07. 2020 10:29

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (167 €)