• Jiří Anderle

    Pokus o přiblížení

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:01

    litografie, 1979, 52 x 63 cm, sign. DU Jiří Anderle, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:02

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Augusta

    (1883)

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:03

    olej, karton, 24 x 34 cm, sign. PD K. Augusta, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Mikoláš Axmann

    Ještěrka

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:04

    kamenotisk, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, 4/4, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vlado Bača

    Imaginatívny portrét

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:05

    bromostříbrná fotografie, 1986, 42 x 58,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:06

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Juraj Bartók

    Plachetnice na pobřeží

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:07

    olej, sololit, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Bartók, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:08

    olej na sololitu, 13,5 x 23,4 cm, sign. LD B, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv II.

    Položka č.: 511

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:09

    olej na sololitu, 23,4 x 13,6 cm, sign. LD B, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:10

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Holla…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Ostrov

    Položka č.: 513

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:11

    olej, vosk, bambusový papír, 2019, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2019, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Holla…

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Kanárek

    Položka č.: 514

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:12

  • Milan Bauer

    Jonášova velryba

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:13

    lept, 17,2 x 24 cm, sign. DU Milan Bauer, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Milan Bauer

    Tour de fantasy

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:14

    lept, 2011, 24 x 18 cm, sign. DU Bauer Milan, rám, č. 2/100

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 518

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:16

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 519

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:17

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 520

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:18

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:19

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Beneš

    (1927)

    Podzimní Čertovka

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:20

    olej, sololit, 33 x 28,5 cm, PD Beneš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Po koupeli

    Položka č.: 523

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:21

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Obracečka

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:22

    lept, 1948, 10,8 x 15 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Ohrada

    Položka č.: 525

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:23

    lept, 1949, 9 x 15 cm, sign. PD Beneš 49, č. 2/6, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Beneš

    Dívka a harlekýn

    Položka č.: 526

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:24

    litografie, 1993, 19 x 17 cm, sign. DU Kbeneš 93, pasparta, 44/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:25

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrabačka

    Položka č.: 528

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:26

    lept, 1948, 7,3 x 14,3 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/12, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kaplička

    Položka č.: 529

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:27

    lept, 1948, 8 x 6,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Beneš

    Pegas

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:28

    litografie, 1982, 14,5 x 12,5 cm, sign. DU K. Beneš 82, pasparta, 97/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 531

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:29

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, PD značeno v desce Beyer, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 532

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:30