• Jan Hísek

    Strom

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    mezzotinta, 2014, 19 x 10 cm, sign. PD, č. 59/63

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Aleš Kublák

    ak 3

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    ak 1

    Položka č.: 41

    akryl a olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Prsty Nemesis 2

    Položka č.: 40

    akryl a olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Piknik u černé zátoky

    Položka č.: 39

    olej na plátně, 2018, 60 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Prostý den

    Položka č.: 38

    olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Etuda předjarní

    Položka č.: 37

    akryl a olej na plátně, 2019, 60 x 60 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Etuda nebe a země

    Položka č.: 36

    olej na plátně, 2019, 60 x 50 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Orfeus v podsvětí

    Položka č.: 35

    akryl a olej na plátně, 2019, 80 x 60 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martin Janecký

    Bez názvu / Untitled

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    ručně tvarované sklo metodou tvarování sklářské bubliny zevnitř, 2018, v. 31 x š. 14 cm, sign. dole na krku

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Richard Štipl

    Tři hlavy - Dýchání

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    plastika, 2020, v. 23 x š. 37,5 x h. 14,5 cm, sign. vzadu, v uzavřeném boxu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

  • Dalibor Nesnídal

    Venuše z doby železné

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    soška, kombinovaná technika, 2017, v. 28 cm, sign. dole

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Pošva

    Gymnastka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    socha, šamotová hlína, 2016, v. 16 x š. 27 cm, sign. vespod

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Bláha

    Neklidný spánek

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Krištof Kintera

    El Seriozo

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • László Sümegh

    Půlnoční návštěva

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    kombinovaná technika, 2007, 156 x 141 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • Viktor Pivovarov

    Položka č.: 27

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Boris Jirků

    Ostrov pluje

    Položka č.: 26

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ewa Nemoudry

    triptych: Monday Episode

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    akryl na plátně, 2020, 30 x 150 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Marian Kay

    diptych: Love & Hate

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Igor Grimmich jr.

    Marcela

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    akryl na plátně, 2020, 67 x 67 cm, sign. vzadu

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Znamení

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    akryl na plátně, 2020, 70 x 45 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 2.101 CZK (85 €)

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    Položka č.: 21

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    Položka č.: 20

  • Hana Auerová

    Starý zahradník II

    Položka č.: 19

    akryl na plátně, 2019, 35 x 25 cm, sign. PD

  • Hana Auerová

    Zelené lány

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akryl na plátně, 2019, 30 x 20 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Patrik Hábl

    Stříbrné pohoří

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Josef Bolf

    bez názvu, z cyklu Obličeje

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    akvarel a tuš na papíře, 2020, 41,5 x 59 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • J. S.

    Položka č.: 15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • J. S.

    Dobře požehnaná Praha

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu