• Lída Hynková - Bobková

    (1908-1988)

    Tatry

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:44

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Odpočívající gejši (triptych)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:41

    dřevořez, 35,4 - 35,7 x 23,5 - 23,7 cm, nalepeno na černém papíru, značeno v dolní části, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Císařská knihovna

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:39

    dřevoryt, 33 x 23,5 cm, rám, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pětadvacítka

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 16:05

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Alena Podzemná

    Položka č.: 1018

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:33

    olej, plátno, 1998, 69,5 x 34 cm, sign. PD A. Podzemná 98, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Eliška Peroutková

    Pohádkový motiv

    Položka č.: 1011

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:26

    olej, dřevo, 2001, 24 x 30,5 cm, sign. LD Ela 2001, pražská výtvarnice a scénografka, ilustrátorka knih pro děti a autorka betlémů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Dagmar Mezricky

    V předklonu

    Položka č.: 992

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:07

    litografie, 1996, 48 x 31,5 cm, sign. LD Dagmar Mezricky 96, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v praze a VŠVU v Bratislavě

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 97 Tomáš Svoboda

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 15:57

    litografie, 1996, 21 x 10,4 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tom Svoboda 2011

    Položka č.: 860

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 15:55

  • Marie Michaela Šechtlová

    Maska I.

    Položka č.: 727

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 13:42

    litografie, 56 x 43 cm, sign. DU M. M. Šechtlová, č. 53/70, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Muž v klobouku

    Položka č.: 683

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:58

    linoryt, 1978, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Igor Rumanský 1978, č. 152/200

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    Padlý anděl

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:36

    kombinovaná technika, lept, 2013, 19,7 x 20 cm, sign. PD, č. 66/100, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Krejčí

    (1942-2001)

    Ženy

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:08

    lept, 1971, 32,2 x 24,5 cm, sign. PD Jan Krejčí 71, č. 12/35, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jan Krejčí

    (1942-2001)

    Hračky mé Kačky

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 12:07

    lept, 1974, 38,8 x 24,5 cm, sign. PD Jan Krejčí 74, č. 20/30, žák prof. Kytky, K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Pár

    Položka č.: 615

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:50

    barevný linoryt, 30 x 26,5 cm, sign. LD Jaroslav Kaiser, č. 2/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náměstí

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:15

    litografie, 2011, 19 x 15 cm, sign. DU Jiří Bouda 11, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    PF 1995

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:14

    reprodukce, 21 x 29,5 cm, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Obraz dívky

    Položka č.: 574

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:09

    litografie, 2010, 20 x 26 cm, sign. DU K. Beneš 10, č. 185/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Miloš Vojíř

    Hračky

    Položka č.: 567

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:02

    fotografie, 37 x 27,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Miloš Šindelář

    Dívka s flétnou

    Položka č.: 559

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:54

    bromostříbrná fotografie, 38,4 x 22,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miloš Šindelář

    Jazz parník II.

    Položka č.: 558

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:53

    bromostříbrná fotografie, 25,8 x 37,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 531

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:26

    fotografie, 1975, 26,9 x 35,5 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Fotosalonu Vítkovice 76, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového pro…

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Autobusy - Gottwaldov

    Položka č.: 530

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 10:25

    fotografie, 70. léta, 30,2 x 39,8 cm, drobně naražené rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výr…

    Noční Praha

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:54

    bromostříbrná fotografie, 22 x 29 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Peter Nagy

    Kytaristka

    Položka č.: 495

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:53

    fotografie, 44,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Matoušek

    Kolotoč života

    Položka č.: 493

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:48

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 44,5 x 58 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Louš

    IV. Kolo

    Položka č.: 491

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:46

    bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 49,5 x 59,5 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Miloš Koreček

    (1908-1989)

    Položka č.: 488

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:43

    fotografie, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. na zadní straně Miloš Koreček 1984, Antikvariát Dlážděná, člen Ra

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Miroslav a Věra Chalupníčkovi

    Stalinův památník

    Položka č.: 467

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:22

    fotografie, 1953, 28,9 x 39,2 cm, pokrčené okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu