• Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 07. 2021 18:00

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 11/100, Zdeněk Raiser se narodil v roce 1935 v Praze. Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a pr…

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 17:46

    olej, karton, 1942, 34 x 27 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spoutání

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 16:52

    olej, plátno, 88 x 72 cm, sign. PD B. Ullrych

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky a vojáci

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 16:42

    olej, plátno, 75 x 117 cm, sign. LD B. Ullrych, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 15:48

    kombinovaná technika, papír, 1947, 42,5 x 33,5 cm, sign. LD B. Ullrych 47, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 15:32

    akvarel, tuš, papír, 16 x 25,5; 16 x 25,5 a 19 x 26,5 cm, nalepeno na kartonu, na rozích papíru patrné stopy po lepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Praní v řece

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 15:20

    olej, plátno, 20,7 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Léto

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 15:18

    olej, plátno, papír, 1933, 25,7 x 20,4 cm, sign. LD B. Ullrych 33, papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní výjev

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 15:12

    olej, karton, 1931, 24,3 x 32,3 cm, sign. PD B. Ullrych 31, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody (konvolut 3 skic)

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 15:04

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50,5 x 36 cm, sign. B. Ullrych, nalepeno na papíru, zašlý pappír, jeden z akvarelů na pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 14:50

    olej, karton, 14,5 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 14:34

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Trhání lipového květu

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 07. 2021 14:14

    akvarel, tempera, tuš, papír, 1941, 36 x 47 cm, sign. PD B. Ullrych 41, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andy Warhol

    Mao Ce-Tung

    Položka č.: 703

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 21:42

    ofset, 35 x 36,5 cm, č. 29/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    Coke

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 21:41

    ofset, 36,4 x 36,8 cm, č. 74/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andy Warhol

    Drummer panda

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 21:40

    ofset, 45,8 x 35,8 cm, č. 21/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Death NYC

    Beatles - Abbey Road

    Položka č.: 700

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 21:39

    giclée a sítotisk, 2019, 19,8 x 27,9 cm, sign. LD Death, AT, slepotiskové razítko New York City artery Death & Co, osvědčení a pečeť pravosti

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Brána

    Položka č.: 643

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 20:42

    litografie, 1992, 70 x 53,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Oberthor

    Pasáček koní

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 20:01

    litografie, 1981, 18 x 25,8 cm, sign. DU K. Oberthor 81, rám, mírně zažloutlý papír, odřený rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Středomoří I.

    Položka č.: 437

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 17:16

    pastel, uhel, papír, 1961, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Podzim

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 17:11

    olej, plátno, 2001, 20 x 19 cm, sign. DU Ouhel 01, rám, vzadu pospáno autorem. Tato koloristicky redukovaná práce v komorním formátu je dílem nedávno zesnulého významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra.…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 16:46

    digitální fotografie, 2010, 30 x 30 cm, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Ladilav Postupa

    (1929-2016)

    Rostlina

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 16:22

    bromostříbrná fotografie, 59 x 24,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • K. K. Farský

    (1880-1927)

    Položka č.: 340

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 15:39

    olej, karton, 29 x 45 cm, sign. PD K. K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Jira

    (1929-2005)

    Zeď nářků

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 11:18

    litografie, akvarel, 1995, 10,8 x 14 cm, sign. PD J. Jíra 95, vzadu popsáno, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Roman Franta

    Cecily a...

    Položka č.: 45

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 10:44

    litografie, 2017, 48,8 x 64,5 cm, sign. PD R. Franta 2017, č. 70/101, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

  • Jiří Brázda

    Postava

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2021 10:11

    tužka, kvaš, papír, 2000, 50 x 36 cm, sign. DU JBrázda X. 2000, rám, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Antonín Jemelka

    (1896-1972)

    Travnik

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:13

    tempera, papír, 1930, 41 x 31,5 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Kopáč

    (1904-1949)

    Koupající se

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:11

    olej, karton, 1943, 63 x 45 cm, PD Kopáč, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Lieslera, Tittelbacha, Baucha a Obrovského

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Kamil Lhoták

    PF 1989 Dr. Fr. Dvořák

    Položka č.: 1094

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:08

    litografie, 9 x 13 cm, sign. PD K. Lhoták, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)