• Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk X.

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk IX.

    Položka č.: 180

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Děti na pláži

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    černobílá bromostříbrná fotografie, 11,5 x 7,1 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe (lila varianta)

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    serigrafie, 91 X 91 cm, v tisku drobné kazy

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Rétrospective Miró

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Rozdělené elementy

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (352 €)

    serigrafie, 1988/2002, 52 x 26 cm, sign. DU Jan Kubíček 1988/2002, rám, č.18/41, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.500 CZK (352 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Položka č.: 160

    3x linoryt, 1958, 17 x 9 ; 13 x 11 cm, vše sign. PD Jan Kubíček 58, Antikvariát Dlážděná

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci II

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    monotyp, 18 x 12 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci I

    Položka č.: 209

    monotyp, 17,5 x 14 cm, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam II

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    perokresba, papír, 1945, 25,5 x 17,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam I

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    perokresba, papír, 1945, 20,5 x 14 cm, LD monogr. B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Přítelkyně

    Položka č.: 206

    perokresba, papír, 1945, 16 x 11 cm, PD monogr. B 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dívčí akt

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    tužka, papír, 1939, 11,5 x 16 cm, sign. PD Beneš 1939, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Pompeje

    Položka č.: 204

    perokresba, papír, 1947, 19,5 x 26,5 cm, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Agitace

    Položka č.: 203

    tužka, papír, 1940, 22 x 29 cm, monogr. PD B. 15. III. 1940, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická II.

    Položka č.: 202

    kresba perem, papír, 1945, 21 x 14,8 cm, monogr. PD B. 45, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická I.

    Položka č.: 201

    kresba perem, papír, 1945, 21 x 14,8 cm, monogr. LD B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    litografie, 17 x 13 cm, sign. DU Matal, č. 13/25, papír zvlněný a upevněný na lepence, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ženský akt

    Položka č.: 199

    tužka, papír, 1959, 17,5 x 7,5 cm, sign. PD Matal 59, levý dolní roh ohnutý a mírně natržený, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Figura

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    kombinovaná technika, pero, fix, papír, 1981, 17 x 6 cm, sign. PD Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    PF 1982

    Položka č.: 197

    fix, papír, 1981, 16,5 x 15,5 cm, sign. PN Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Panna Marie

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    kombinovaná technika, tužka, pastelka, papír, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ženský akt

    Položka č.: 195

    linoryt, 1955, 23,5 x 28,7 cm, sign. PD Matal 55, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Postava II

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    fix, papír, 1986, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Matal 7/x86, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu Nahý v trní (Bránící se)

    Položka č.: 193

    serigrafie, 1987, 41 x 28 cm, sign. PD Matal 87, č. 1/35, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu Nahý v trní

    Položka č.: 192

    serigrafie, 1987, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Matal 87, č. 3/35, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Geometrická kompozice II

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    fix, papír, 1986, 29,5 x 20,2 cm, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu