• Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 21

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. PD VKubašta., 27,9 x 20,4cm, varinta s názvem Tales from East and West, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 20

    Položka č.: 150

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. PD VKubašta., 27,9 x 22cm, varinta s názvem Tales from East and West, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 19

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 18

    Položka č.: 148

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,5 x 59,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 17

    Položka č.: 147

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,7 x 54,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 16

    Položka č.: 146

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,7 x 46,8cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 15

    Položka č.: 145

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,6cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 14

    Položka č.: 144

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 28,9 x 44,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 13

    Položka č.: 143

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. vpravo uprostřed v praporu VKubašta, 29,1 x 60cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 12

    Položka č.: 142

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,6 x 46,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 11

    Položka č.: 141

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 24,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 10

    Položka č.: 140

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,8 x 23,2cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 9

    Položka č.: 139

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,1 x 20,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 8

    Položka č.: 138

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 24,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 7

    Položka č.: 137

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. uprostřed VK., 29,3 x 24,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 6

    Položka č.: 136

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 27,8 x 22cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 5

    Položka č.: 135

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 28,7 x 20,7cm, skici tužkou na protilehlé a zadní straně papíru, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 4

    Položka č.: 134

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 23,7cm, autorská poznámka tužkou v kresbě, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 3

    Položka č.: 133

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 23,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 2

    Položka č.: 132

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 24cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 1

    Položka č.: 131

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,4 x 27cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Sborník Martinu Dyrynkovi

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    bibliofilie, sign. perokresba Z. Vlach, vyd. SČB, Praha, 1991, ex. 189/250 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 7, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Staněk

    S. Antošová: Dvakrát pro přátele

    Položka č.: 166

    bibliofilie, sign dvoubar. perokresba J. Staněk, vyd. SČB, Praha, 1991, ex. 214/250 s podpisem autorky a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 6, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Karel Kryl

    (1944-1994)

    Lot

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    bibliofilie, 2x sign dvoubar. perokresba Z. Krejčová, vyd. SČB, Praha, 1990, ex. 38/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 5, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Ota Janeček

    J. Hořec: Listy Anežce České

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    bibliofilie, sign. linoryt O. Janeček, vyd. SČB, Praha, 1990, ex. 239/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 4, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. B…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jiří Suchý

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 163

    bibliofilie, podpis J. Suchého v tiráži, použito perokresby J. Šlitra, vyd. SČB, Praha, 1989, ex. 150/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 3, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    B. Hrabal: Co jsem ještě neřekl

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    bibliofilie, sign. litografie A. Born, vyd. SČB, Praha, 1989, ex. 198/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 2, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    K. Čapek: Kterak se čtou knihy

    Položka č.: 161

    bibliofilie, sign. litografie A. Born, vyd. SČB, Praha, 1988, ex. 66/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 1, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof.…

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Marco Polo

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo, 44x33cm, vyd. Artia, Praha, 1959, první vydání, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Děda Mráz

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    leporelo, třístranné rozkládací leporelo, 66x32cm, vyd. VDI Obzor, Plzeň, 1991, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)