• Jan Preisler

    (1872-1918)

    Hlava ženy

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    uhel, papír, 54 x 40 cm, při okraji drobná dírka na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • August Brömse

    (1873-1925)

    Mnich

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    akvarel, papír, 22 x 15 cm, rám, vzadu štítek: Aus dem Nachlasse Aug. Brömse, katalog Nr. 1520, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Marie Uchytilová

    (1924-1989)

    Kočka

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    bronz, v. 30 cm

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Christo Javacheff

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    tisk, 12,5 x 9,6 cm, sign. LD Christo, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Death NYC

    Beatles - Abbey Road

    Položka č.: 312

    giclée a sítotisk, 2019, 19,8 x 27,9 cm, sign. LD Death, AT, slepotiskové razítko New York City artery Death & Co, osvědčení a pečeť pravosti

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mickey Mouse (oranžový)

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    chromogenic print, 36,5 x 36,5 cm, č. 10/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Superman

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    chromogenic print, 35,5 x 36,4 cm, č. 25/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Pepsi-Cola

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    chromogenic print, 35 x 36,8 cm, č. 71/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Ingrid Bergman

    Položka č.: 308

    chromogenic print, 36,5 x 36,2 cm, č. 14/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Pepsi-Cola

    Položka č.: 307

    chromogenic print, 35 x 36,5 cm, č. 46/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Muhammed Ali

    Položka č.: 306

    chromogenic print, 36,8 x 36,5 cm, č. 25/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

  • Josef Liesler

    Tajemná architektura

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 1967, 58 x 41 cm, sign. PD Liesler 67, rám, 17/94, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Liesler

    Píšu ti, Dürerku, psaníčko

    Položka č.: 324

    litografie, 1981, 33 x 43,5 cm, sign. PD Liesler 81, rám, 5/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Noční motýl

    Položka č.: 323

    litografie, 1971, 34 x 45 cm, sign. PD Liesler 71, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv II.

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Josef Liesler

    Hodiny života

    Položka č.: 321

    litografie, 1966, 57 x 41 cm, sign. PD Liesler 66, rám, 64/70, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Přesýpací hodiny života

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    litografie, 1982, 32 x 26,8 cm, sign. PD Liesler 82, rám, 89/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Josef Liesler

    Egyptský motiv

    Položka č.: 319

    lept, 1970, 21 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Biologická zahrada

    Položka č.: 318

    litografie, 1969, 40 x 55,5 cm, sign. PD Liesler 69, rám, 1/68, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Orfeovský motiv

    Položka č.: 317

    linoryt, 1964, 35 x 50 cm, sign. PD Liesler 64, rám, 21/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Květen

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 1997, 27,5 x 19,5 cm, sign. DU Liesler 97, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Liesler

    Lišaj smrtihlav

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 2002, 26,8 x 21,4 cm, sign. DU Liesler, 58/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Hudební zátiší

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    akryl, sololit, 2000, 66 x 55,5 cm, sign. PN I. Sainer 00, rám, signováno na zadní straně. Narodil se v Chomutově a tamní znečištěné ovzduší mělo špatný vliv na jeho astma a alergie. Rodina se proto rozhodla přesídlit do Prahy. Od čtrnácti let navštěvoval kurzy kreslení v Obecním domě a Parku kultur…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pieta

    Položka č.: 243

    akvatinta, 1993, 32 x 21,3 cm, sign. PD 1993, č. 2/50, pod grafikou věnování: Panu Josefu Hrubému, s projevem přátelství; pod věnováním na okraji papíru razítko Karlův most, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

  • Josef Velčovský

    Lekníny

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    litografie, 48 x 37,4 cm, sign. PD Velčovský, rám, č. 51/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Hrozny

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    chromogenic print, 39,2 x 36,8 cm, č. 21/100, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, ruční papír Arches France, slepotiskové razítko Georges Israel Editeur, přiložen certifikát autenticity

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Marina Richter

    Už neodmlouvám

    Položka č.: 314

    litografie, 2009, 23,5 x 50 cm, sign. LU Marina Richter , rám, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

  • Yayoi Kusama

    Red Pumpkin (Červená dýně)

    Položka č.: 343

    painted cast resin (malovaná litá pryskyřice), 2016, 11 x 9 x 9 cm, na spodní straně značeno YAYOI KUSAMA a značka copyrightu, vynikající stav, Antikvariát Dlážděná

  • Oldřich Kulhánek

    Hommáge a Marquis de Sade

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    lept, 1970, 35,5 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, rám, 18/65, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    O Tytypánovi

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    kombinovaná technika, papír, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)