Bibliofilská aukce (175. aukce) - online část

část 175. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách
Předaukční výstava se bude konat od 1. 6. do 16. 6. 2020 od 10-12, 13-18 hodin.

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:38

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Skicář

    Položka č.: 953

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:39

    16x tuš, papír, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Rudorous

    Grafiky Rudorouse

    Položka č.: 954

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:40

    20x linoryt, 14 x 9 cm, jednotlivé listy signovány, Antikvariát Dlážděná

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Přání k narozeninám Azičce Kůsové

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:43

    tuš, papír, 1945, 30 x 22,5 cm, vše signováno, čytři miniaturní kresby na dvou aršich ručního papíru vložených do kartonové obálky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 958

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:44

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:45

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Aelbert Meyeringh

    (1645-1714)

    Položka č.: 962

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:48

    mědirytina, 23 x 19,4 cm, značeno LD Meyeringh, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Kulich

    Biblický motiv

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:49

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 964

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 965

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:51

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Carolinum

    Položka č.: 966

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Chronik

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 967

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:53

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    Položka č.: 968

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:55

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Antonio Albizzi

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:56

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:57

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. delin, PD Philipp Morghen Reg. Scul, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neapo…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:58

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Delin, PD Nic Billy Rom Reg. iricise, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neap…

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 973

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:59

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Del, PD Nic. Oratÿ Reg. Incesor. Port, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Nea…

  • R. Bürger

    Kostel v Rozbělesích

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:00

    litografie, 14,7 x 21,3 cm, značeno na kameni LD Gez.v. R. Bürger, PD Lith v.C.W. Arldt, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • R. Bürger

    Zámecká kaple ve Smiřicích

    Položka č.: 975

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:01

    litografie, 22,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. v. R. Bürger, PD Gedr. v. F. Weider , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Válečné lodě

    Položka č.: 976

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:02

    mědirytina, 23,2 x 30 cm, značeno PD Henry Winkles Sculp., LD G. Heck Dir., papír na okrajích zažloutlý, pravý dolní roh lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Válečné lodě

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:03

    mědirytina, 23,5 x 30 cm, značeno PD Henry Winkles Sculp., LD G. Heck Dir., papír na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Judith

    Položka č.: 978

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:04

    mědirytina, 16,2 x 11,8 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na papíru žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Guard Room (Strážci)

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:05

    mědirytina, 16,2 x 11,9 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na papíru žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Tvář Kristova v hlavním chrámu Pražském

    Položka č.: 980

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:06

    tisk, 17 x 13,5 cm, lehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • T. Heawood

    Evening (Večer)

    Položka č.: 981

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:07

    mědirytina, 12,2 x 16,5 cm, značeno. PD T. Healwood, místy zažloutlej papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • T. Heawood

    Cloud bursting

    Položka č.: 982

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:08

    mědirytina, 12,5 x 17 cm, značeno. PD T. Healwood, papír na pravém okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • W. French

    The Prisoner of War (Válečný zajatec)

    Položka č.: 983

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:09

    mědirytina, 12,5 x 15,5 cm, značeno. PD W. French, malý kousek papíru dolního levého rohu utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • W. French

    The Hay Cart (Vůz na seno)

    Položka č.: 984

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:10

    mědirytina, 15 x 13 cm, značeno. PD W. French, papír na rozích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • N. Berghem

    Laban and his People (Laban a jeho lidé)

    Položka č.: 985

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:11

    mědirytina, 11,7 x 16,3 cm, značeno LD N. Berghem pinx. , PD W. French sc., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)