• Karel Demel

    Flétna I

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:30

    lept, 1997, 51 x 32,5 cm, sign. PD K Demel 97, rám, č. 78/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

    Triptych

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:31

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Oldřich Kulhánek

    PF 1973

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:32

    lept, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Clown

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:33

    litografie, 1996, 27 x 21,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 96, rám, autorský tisk, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Muž

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:34

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage à N. Copernicus

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:35

    lept, 1971, 37 x 24,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1971, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Super

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:36

    lept, 1968, 40 x 20 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Záda

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:37

    lept, 1968, 38 x 20,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1968, rám, č. II 11/30, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola no. 1

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:38

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:39

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Záda (The Back)

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:40

    lept, 1969, 38 x 20,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, 17/35, list z významného grafického souboru Prohibita. Soubor leptů vznikal na přelomu šedesátých a sedmdesátých let a byl poprvé zveřejněn na Světové výstavě v japonské Ósace. Hned poté je státní bezpečnost zabavila. Nebyly od té doby n…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage to Giuseppe Arcimboldo

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:42

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, č. 71/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Astronomie

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:43

    lept, 1989, 82 x 52 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1989, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Prohibita

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.200 €)

    Plánované ukončení: 26. 01. 2021 17:44

    cyklus 12 leptů, 1968, vše signováno, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.200 €)

  • J. Holeček

    Lesní zátiší

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:00

    olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD J. Holeček, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lucie Jiřičková

    Obraz Studie květin

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:01

    kresba, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD Lucie

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Lucie Jiřičková

    Studie květin

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:02

    pastel, komb. technika, papír, 41 x 29 cm, sign. PD Lucie, klip rám, prasklé sklo

    Loreta

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:03

    reprodukce, tisk, 45 x 57 cm, sign. PD v tisku, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jindřich Průcha

    Jaro

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:04

    reprodukce, tisk, 43 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Obraz

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:05

    reprodukce, tisk, 58 x 48, 5 cm, rám

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Hradčany - Karlův most

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:06

    grafika, 18 x 22, 5 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kameny

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:07

    tisk, 1993, 35 x 50 cm, sign. PD V. Bareš 93, rám, č. 2/9

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bartůšek

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:08

    akvarel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD Bartůšek, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Polní kytice

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:09

    tisk, reprodukce, 29 x 49 cm, sign. PD M.Hlobilová, rám

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Pláteník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:10

    olej, plátno, 50 x 38 cm, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Blaník

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:11

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Spanihel

    Trosky

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:12

    Vysočina

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:13

    olej, lepenka, 44 x 94 cm, sign. PD, rám

  • Jan Dvořák

    Strom za vsí

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:14