Výtvarné umění 19. - 21. století (181. aukce) - online část

část 181. aukce, která bude probíhat pouze online. Položky budou ukončovány dle data a času u nich uvedených.

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:01

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Artmen

    Zlatá ulička

    Položka č.: 551

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:02

    olej, karton, 29 x 42 cm, sign. PD Artmen, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:03

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,3 cm, sign. DU Vl. Bauer 65, č. 8/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Brouk zelený

    Položka č.: 553

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:04

    litografie, 1999, 33 x 23 cm, sign. PD Vl. Bauer 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jakub Bauernfreund

    (1904-1976)

    Bez názvu I

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:05

    litografie, 80 x 54 cm, sign. PD J. Bauernfreund, papír místy poničený, grafika zkroucená

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jakub Bauernfreund

    (1904-1976)

    Bez názvu II

    Položka č.: 555

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:06

    litografie, 34 x 52 cm, sign. PD J. Bauernfreund

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:07

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:08

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:09

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    Položka č.: 559

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:10

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zahrada s plotem

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:11

    kvaš, tuš, papír, 30 x 34,5 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, vzadu ve výřezu pozůstalostní razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny Andreje Bělocvětova , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:12

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:13

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alexandre Benois

    (1870-1960)

    Kostýmní návrhy k baletu Začarovaná Alsina

    Položka č.: 563

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:14

    kvaš, papír, 1929, 36 x 9 cm, rám, A.Benois sa narodil 03.05.1870 v Petrohrade. Ruský umělec, výtvarný kritik, malíř, ilustrátror, zakladající člen uměleckého hnutí Mir iskusstva, začátkem 20.století spolupracoval s Diaghilevovým Balet Russes a byl scénografem v několika ruských divadlech, kde kromě…

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Proměny VI

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:15

    monotyp, 44 x 30 cm, sign LD Beran, rám, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 565

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:16

  • Tomáš Bím

    Kupky

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:17

    reprodukce, 37,5 x 34,5 cm, rám

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 567

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:18

    litografie, 2015, 14 x 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 34/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Koš (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:19

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Tomáš Bím

    Most (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 569

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:20

  • Tomáš Bím

    Ruské kolo (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 570

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:21

  • Tomáš Bím

    Město

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:22

    litografie, 1980, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 80, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Tomáš Bím

    Měsíc

    Položka č.: 572

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:23

    litografie, 1981, 27 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 81, č. 35/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Na kurtu

    Položka č.: 573

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:24

    litografie, 1982, 27,4 x 16,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 82, č. 77/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Tenisová raketa

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:25

    litografie, 1978, 27 x 21,5 cm, sign. PD Tomáš Bím 78, č. 12/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Budweis

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:26

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Tomáš Bím

    Ryby

    Položka č.: 576

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:27

    litografie, 2018, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 48/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Flaška

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:28

    litografie, 2005, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 05, č. 25/90, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Bím

    Ďáblovy koule

    Položka č.: 578

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 08:29

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 04, č. 1/69, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar