• Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 486

  • Tereza z Davle

    (1975)

    Odpočinek I

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    bromostříbrná fotografie, 2011, 29 x 38 cm, sign. vzadu Tereza z Davle, autorsky oblepeno papírovou páskou, vzadu autorsky popsáno

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Reich

    (1942-2009)

    Čihadlo

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    fotografie, 1984, 26,7 x 29,8 cm, sign. PD Reich 84, z cyklu Čechy - Krajina, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    dřevo, plast, textilie, 28 x 44 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Plachetnice

    Položka č.: 138

    dřevo, plast, 44,5 x 28 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    tempera, sololit, 1978, 62,5 x 30 cm, sign. PD A. K. 78, olištováno, podél spodního okraje vodní skvrna

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

  • René Roubíček

    (1922-2018)

    Nástroje pro Mozarta

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    koláž, papír, 1993, 60 x 27 cm, sign. PD Roubíček 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • René Roubíček

    (1922-2018)

    Nástroje pro Mozarta

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    barevné fixy, papír, 42 x 29,5 cm, monogr. PD R, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ellen Jilemnická

    Arabess

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    tuš, akvarel, papír, 2017, 59,5 x 42 cm, sign. PD Ellen Jil. 2017, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Ellen Jilemnická

    Tanec

    Položka č.: 201

    tuš, akvarel, papír, 2017, 59,5 x 42 cm, sign. PD E. Jil. 2017, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

  • Ellen Jilemnická

    Most

    Položka č.: 200

    tuš, akvarel, papír, 2018, 42 x 59,5 cm, sign. PD Ellen Jil. 2018, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

  • Miloš Kesl

    (1901-1992)

    Hřiště u Škodovky 1945

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    olej, plátno, 1984, 100 x 79 cm, sign. PD MKlesl, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. V. H. Brunnera a prof. Beneše

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Max Kuatty

    (1930-2011)

    Claudio Buziol

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Serpico - návrh na plakát

    Položka č.: 197

    koláž, akvarel, papír, 60,5 x 40 cm, film USA, režie: Sidney Lumet, hrají: Al Pacino, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Kostelík

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    olej, sololit, 1981, 36 x 43,5 cm, sign. LD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Milenci na červeném pozadí

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    olej, sololit, 1987, 33,5 x 27 cm, sign. LD R. Němeček 87, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Artisté

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    olej, sololit, 2005, 42 x 32 cm, sign. PD R. Němeček 05, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Kabát

    Přistání na Saturnu

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Benetka

    Nervosní kraj

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    olej, plátno, 1969, 82 x 55 cm, sign. Pd Benetka 69, rám, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. Věnuje se malování …

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 189

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. O…

  • Karel Benetka

    Venkovská idyla

    Položka č.: 188

    olej, sololit, 2018, 42 x 58 cm, sign. PD Benetka 2018, rám, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným u…

  • Pierre Spiess

    Kostelík v pohraničí

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Pierre Spiess

    Colorela Hloubětín

    Položka č.: 186

    akryl, špachtlát, plast, 1974, 59 x 28 cm, sign. PD P. Spiess 74, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice a hudební motiv

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě kytice s Prahou v pozadí

    Položka č.: 184

    akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Jana Reinerová

    Praha plná umění

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    olej, plátno, 30 x 39,8 cm, sign. DU Reinerová, rám, nepatrně odřen rám u spodního okraje napravo, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)