• Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a raketa

    No.: 1

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 21. 04. 2021 18:00

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • František Hubatka

    Mimozemšťan

    No.: 1

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:00

    crayon, paper, 2005, 70 x 50 cm, sign. RD Hubatka 2005

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • František Hubatka

    Letní stíny

    No.: 2

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:01

    akryl, plátno, 95 x 69 cm, sign. PD Hubatka, rám

  • František Hubatka

    Zpívající zajíc

    No.: 3

    Auction price: 7.600 CZK (304 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:02

    olej, plátno, 80 x 64,5 cm, sign. LD Hubatka

    Current price: 7.600 CZK (304 €)

  • František Hubatka

    Jevišovický dvorek

    No.: 4

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:03

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. PD Hubatka 2005

  • František Hubatka

    Co je v kukuřici

    No.: 5

    Auction price: 6.600 CZK (264 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:04

    olej, plátno, 80 x 60 cm, sign. LN Hubatka

    Current price: 6.600 CZK (264 €)

  • František Hubatka

    Letní Bouřky II

    No.: 7

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:06

    pastel, papír, 65 x 50 cm, sign. PD Hubatka

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • František Hubatka

    Petr a Pavel v Olomouci

    No.: 8

    Auction price: 5.700 CZK (228 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:07

    olej, plátno, 75 x 90 cm, sign. LN Hubatka

    Current price: 5.700 CZK (228 €)

  • František Hubatka

    Cibulkové prdění

    No.: 9

    Auction price: 9.800 CZK (392 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:08

    olej, plátno, 2005, 90 x 105 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Current price: 9.800 CZK (392 €)

  • František Hubatka

    Pozorování démona

    No.: 10

    Auction price: 5.800 CZK (232 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:09

    oil, canvas, 2005, 80 x 65 cm, signed RD Hubatka 2005

    Current price: 5.800 CZK (232 €)

  • František Hubatka

    Přejetá kočka

    No.: 11

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:10

    oil, hardboard, 68 x 86 cm, signed LD Hubatka

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • František Hubatka

    Odrazy

    No.: 12

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:11

    oil, canvas, 85 x 60 cm, signed RD Hubatka

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • František Hubatka

    Podivné choutky starého paviána

    No.: 13

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:12

    olej, plátno, 90 x 70 cm, sign. PD Hubatka

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • František Hubatka

    Letní stíny

    No.: 14

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:13

    akryl, plátno, 2005, 85 x 70 cm, sign. LD Hubatka 2005, rám

  • František Hubatka

    Slepý anděl

    No.: 16

    Auction price: 13.800 CZK (552 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:15

    olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka

    Current price: 13.800 CZK (552 €)

  • František Hubatka

    V zajetí světla

    No.: 17

    Auction price: 8.800 CZK (352 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:16

    olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Current price: 8.800 CZK (352 €)

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    No.: 18

    Auction price: 9.600 CZK (384 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:17

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Current price: 9.600 CZK (384 €)

  • František Hubatka

    Chronický cvrček aneb podivuhodné přátelství Johna Lennona

    No.: 19

    Auction price: 10.200 CZK (408 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:18

    olej, plátno, 90 x 80 cm, sign. LN Hubatka

    Current price: 10.200 CZK (408 €)

  • František Hubatka

    Kosmická operace

    No.: 20

    Auction price: 7.700 CZK (308 €)

    Planned termination: 27. 04. 2021 12:19

    Current price: 7.700 CZK (308 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    No.: 1

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:00

    pastel, papír, 1977, 21 x 17 cm, sign. PD R. Hliněnský 1977, rám, studied at The School of Artistic Crafts in Brno and the private school of H. F. Wach, member of SVU Ales, The Union of Fine Artists, Skupina M and the group Parabola

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    No.: 2

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:01

    pastel, papír, 1978, 27 x 18 cm, sign. vzadu Rob. Hliněnský 78, studied at The School of Artistic Crafts in Brno and the private school of H. F. Wach, member of SVU Ales, The Union of Fine Artists, Skupina M and the group Parabola

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    No.: 3

    Auction price: 13.000 CZK (520 €)

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:02

    pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, studied at The School of Artistic Crafts in Brno and the private school of H. F. Wach, member of SVU Ales, The Union of Fine Artists, Skupina M and the group Parabola

    Current price: 13.000 CZK (520 €)

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Sedící akt

    No.: 4

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:03

    tužka, papír, 1999, 40,5 x 32 cm, sign. PD S. Podhrázský 1999, rám, the disciple of prof. F. Tichy, member of the group Maj

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

  • František Hodonský

    Plovoucí rostliny

    No.: 5

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:04

    olej, plátno, 1985, 89,5 x 119,5 cm, sign. PD Hodonský 85, rám, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Nedosažitelná

    No.: 6

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:05

    koláž, papír, 1965, 30,5 x 23,5 cm, sign. DU Hampl, vzadu přípis autora Nedosažitelná 1965, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Synagoga

    No.: 7

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:06

    koláž, papír, 1966, 60 x 49 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Golem

    No.: 8

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:07

    koláž, papír, 1966, 60,5 x 46 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Z cyklu Dopisy mně

    No.: 9

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:08

    šitá koláž, papír, 1990, 58 x 40 cm, sign. DU Hampl 90, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Kubismus

    No.: 10

    Auction price: 80.000 CZK (3.200 €)

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:09

    olej, plátno, 2004, 85,5 x 101 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu na blind rámu popsáno, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Koule

    No.: 11

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    Planned termination: 28. 04. 2021 18:10

    olej, plátno, 1998, 45 x 40 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)