Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    No.: 253966

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:57

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta

    No.: 253967

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 27. 10. 2022 14:58

    litografie, 9 x 12,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 23/70, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 100 CZK (5 €)