• Josef Dlabal

    Hradčany odraz

    No.: 1

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:00

    olej, papír, 15,5 x 20 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    Železniční most

    No.: 2

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:01

    olej, plátno (nevypnuto), 13 x 24 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    Zima na Karlově mostě

    No.: 3

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:02

    olej, papír, 23 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Josef Dlabal

    Hradčanské náměstí

    No.: 4

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:03

    olej, papír, 10 x 18,5 cm, sign. PD J . Dlabal

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    Kampa

    No.: 5

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:04

    olej, karton, 13 x 23,5 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    Malá Strana

    No.: 6

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:05

    olej, karton, 10 x 20,5 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    Noční Praha

    No.: 7

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:06

    olej, plátno (nevypnuto), 9 x 18,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    Letní Praha

    No.: 8

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:07

    olej, plátno, 10 x 20 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    Pražské zákoutí

    No.: 9

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:08

    olej, karton, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    Rozkvetlá Praha

    No.: 10

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:09

    olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    Praha jarní

    No.: 11

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:10

    olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    Národní divadlo

    No.: 12

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:11

    olej, lepenka, 13,2 x 17 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    Pohled na Pražský hrad z Petřína

    No.: 13

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:12

    olej, lepenka, 8,5 x 13,4 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad v zimě

    No.: 14

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:13

    olej, lepenka, 8 x 12,7 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad na jaře

    No.: 15

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:14

    olej, sololit, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad s rozkvetlým stromem

    No.: 16

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:15

    olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    Chrám sv. Víta

    No.: 17

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:16

    olej, plátno (nenapnuto), 13,5 x 13 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    Západ slunce nad Hradčany

    No.: 18

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:17

    olej, plátno (nenapnuto), 13 x 14 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    Chrám sv. Víta v zimě

    No.: 19

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:18

    olej, papír, 18 x 12,5 cm

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    Pražské zakoutí v podvečer

    No.: 20

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:19

    olej, papír, 12,3 x 17,2 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Josef Dlabal

    Praha v rozpuku

    No.: 21

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:20

    olej, lepenka, 18 x 24,7 cm, zašpiněno

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    Kampa

    No.: 22

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:21

    olej, lepenka, 18 x 25,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    Rozkvetlý sad

    No.: 23

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:22

    olej, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    Cesta k rodné vesnici

    No.: 24

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:23

    olej, lepenka, 17,5 x 25 cm

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    V parku

    No.: 25

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:24

    olej, papír, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal, ustřihlér rohy

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Dlabal

    Japonské hory

    No.: 26

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:25

    olej, lepenka, 20,5 x 28,5 cm, sign. PD J. Dlabal, PN poškozeno

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    Stephans dom

    No.: 27

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:26

    olej, papír, 24,2 x 10,4 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    Dubrovník

    No.: 28

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:27

    olej, karton, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Dlabal

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    U řeky

    No.: 29

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:28

    olej, karton, 9,5 x 19 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    Rotunda

    No.: 30

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 05. 2021 18:29

    olej, karton, 16,5 x 19,5 cm, sign. PD J. Dlabal

    Current price: 400 CZK (16 €)