Pod kopyty koní

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná a Antiqari Radhošťská.

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Jan Žižka na koni

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Jiří z Poděbrad na koni

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:03

    litografie, 10,8 x 8,8 cm, sign. DU K Beneš, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Zimní cesta

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:04

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno, ex:75/100, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milan Erazim

    Koně

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:05

    litografie, 22 x 15 cm, signováno, r. 1989, ex: 23/100, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Osel

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:06

    litografie, 15 x 10,5 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Trojspřeží se sáněmi

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:07

    litografie, 15 x 21 cm, signováno, ex: 67/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Jezdec

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:08

    litografie, 15 x 21 cm, signováno, ex: 55/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Heřman

    Dívka a kůň

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:09

    litografie, 22 x 15 cm, signováno, ex: 49/200, pasparta, zašpiněná pasparta, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák Zdeňka Sýkory a Miloslava Polcara na Pedagogické fakultě UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    V zimě

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:10

    dřevoryt, 10,5 x 15 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Dostihy

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:11

    litografie, 14 x 21 cm, signováno, ex: 27/100, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Dostavník

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:12

    litografie, 14 x 21 cm, signováno, ex: 40/100, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Jezdci II.

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:13

    linoryt, 21 x 10,5 cm, signováno,r. 1983, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Jezdci

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:14

    linoryt, 15 x 20 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Mořský koník

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:15

    litografie, 15 x 10,5 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hruška

    Koník

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:16

    litografie, 19 x 15,2 cm, sign. PD K. Hruška, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hruška

    (1930-2015)

    Jezdec

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:17

    dřevoryt, 21 x 15 cm, signováno, ex: 62/120, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Hruška

    (1930-2015)

    Jezdec

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:18

    dřevoryt, 20,5 x 14 cm, signováno, r. 1982, ex: 43/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Hruška

    (1930-2015)

    Jezdec

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:19

    litografie, 21 x 15,5 cm, signováno, r. 1980, ex: 38/120, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Letící a houpací koník

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:20

    serigrafie, 21 x 15,5 cm, signováno, r. 1982, ex:86/100, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Rodeo

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:21

    litografie, 14,5 x 21 cm, signováno, r. 1976, ex: 112/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Velká Chuchle

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:22

    litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1976, ex: 141/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alex Adolf Jelínek

    (1890-1957)

    Strmilov

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:23

    lept, 16 x 20,5 cm, signováno, pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alex Adolf Jelínek

    (1890-1957)

    Jezdecká rota

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:24

    akvatinta, 28,5 x 21 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Dostih

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:25

    litografie, 15 x 20 cm, signováno, r. 1985, ex:54/100, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Trocadero

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:26

    litografie, 15 x 20 cm, signováno, r. 1985, ex: 178/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    U kováře

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:27

    litografie, 15 x 20 cm, signováno, r. 1984, ex:28/100, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ivana Jurná - Lipská

    Koně v Cirkusu

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:28

    dřevoryt, 15,5 x 23 cm, signováno, r. 1977, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Na závodišti

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 23. 06. 2021 16:29

    litografie, 1988, 13 x 21 cm, sign. LD R. Kolář 88, 9/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)