• Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 208847

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:18

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Konvolut kreseb

    Položka č.: 209611

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:20

    7x tužka, papír, 1x tuš, papír a 1x pero, papír, vše sign. Holler, antiqari.at Radhošťská, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    Položka č.: 213900

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:22

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    Položka č.: 213905

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:24

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1929, 21,5 x 30 cm, sign. PD B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Nýdl

    (1924-1986)

    Konvolut 4 karikatur

    Položka č.: 214205

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:26

    4x tisk, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, většina sign. Nýdl, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium u malíře J. Karla, účastnil se vzniku Laterny Magiky

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    Položka č.: 217204

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:28

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Frant. Kubín

    Položka č.: 217210

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:30

    dřevoryt, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Ex libris František Vaníček

    Položka č.: 217238

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:32

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Reservé

    Položka č.: 217448

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:38

    tuš na papíře, 18 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Město

    Položka č.: 217454

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:40

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Postava

    Položka č.: 217455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:42

    fix, papír, 16 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Tři postavy s balénem

    Položka č.: 217456

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:44

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mikuláš a čert

    Položka č.: 217461

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:46

    tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hodně štěstí!

    Položka č.: 217632

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:48

    litoofset, 13 x 12,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ivo Holý

    Viola ď amour

    Položka č.: 217646

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:50

    lept, 1959, 7,8 x 15,8 cm, sign. PD Holý Ivo, č. 5/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Hudební motiv

    Položka č.: 217665

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:52

    zinkografie, 7,5 x 10,5 cm, PU značeno CBouda, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Květina

    Položka č.: 217692

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:54

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Ladislav Hodný

    Postava

    Položka č.: 217705

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:56

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Slavík

    Karafiáty (Ex libris M J)

    Položka č.: 217721

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 18:58

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    Položka č.: 218137

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:00

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kniha Vladislava Kohouta

    Položka č.: 218182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:02

    dřevoryt, 10 x 5 cm, sign. PD Cinybulk, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Marseille

    Položka č.: 218240

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:04

    olej, plátno, 15,3 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lissabon

    Položka č.: 218255

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:06

    olej, plátno, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    Položka č.: 218262

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:08

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    Položka č.: 218307

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:10

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Dr Jan Bartoš

    Položka č.: 218382

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:12

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221750

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:14

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Oznámení o vydání prvního souboru ocelorytin J.A. Švengsbíra

    Položka č.: 222107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 15. 11. 2021 19:16

    ocelorytina, 8 x 11,5 cm, sign. J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)