• Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Kalous ušatý (samice)

    Položka č.: 251267

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:04

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samec)

    Položka č.: 251278

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:06

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    Položka č.: 251341

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:08

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Španiela na AVU v Praze, členka skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    Položka č.: 251358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Neurčený

    Pohled na město

    Položka č.: 251405

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:12

    litografie, 15,7 x 14,1 cm, sign. PD, na zadní straně zbytky lepidla a papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hanzík

    Položka č.: 251945

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:14

    litografie, 1984, 24,5 x 15 cm, sign. PD Hanzík 84, rám, č. 46/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Laudy a V. Makovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Hrad Stolzenfels

    Položka č.: 252073

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 252142

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:18

    litografie, 30,3 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Staré Bělidlo

    Položka č.: 252160

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:20

    litografie, 1944, 25 x 33,5 cm, sign. PD Jaroslír Seidl, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, V. Hynaise a J. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky

    Položka č.: 252231

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:22

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    Položka č.: 252300

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:24

    litografie, 33,8 x 55,5 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    The North Terrace / Severní terasa

    Položka č.: 252351

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:26

    litografie, 1839, 30,8 x 41 cm, značeno LD J. B. Payne 1839, značeno PD The North Terrace, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Návrh na obálku knihy: Emil Zola, Kommunard

    Položka č.: 252527

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:28

    tužka, tuš, papír, 26 x 16,7 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ondřej Harlas

    (1884-1933)

    Bystřina v lese

    Položka č.: 252538

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:30

    tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    Položka č.: 252564

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:32

    heliogravura, 21 x 30,5 cm, LD značeno v desce J.L.Gérome pxt., PD značeno v desce A.A. Morse sct, vydáno Chalcographie du Louvre, Paris, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Dámy v kloboucích

    Položka č.: 253781

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:34

    litografie, 29,7 x 21 cm, DU 6. barevná příloha ku novým Pařížským Módám, papír lehce zažloutlý, uprostřed přeložen, místy lehce pokrčen, PN u okraje tmavší skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dvě dámy v šatech

    Položka č.: 253786

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:36

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, na levé straně papíru stopa po vytržení (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Dámy v rukavičkách

    Položka č.: 253787

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:38

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 10,5 cm, nalepeno na papíru, HU Costumes Parisiens, LD1825, lehce zažloutlý papír, na levé straně papíru stopa po vytržení, na pravém okraji nažloutlý flek (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neznámy autor

    Pár při rozhovoru

    Položka č.: 253788

    Plánované ukončení: 18. 11. 2021 22:40

    kolorovaná mědirytina, 17,5 x 11,3 cm, značeno v desce PD N. J. f. F. 1808 XI., nalepeno na papíru, PH Tab III., lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)