Aleš Krejča -DIAKONIE Českobratrské církve evangelické v Litoměřicích

Aukce děl doprovázející výstavu Aleše Krejči na hradě Houska, kterou si můžete prohlédnout do konce října roku 2021. Část děl, konkrétně 17 obrazů, se Aleš Krejča rozhodl nabídnou do aukce, z jejíhož výtěžku bude část (25% z dosažené ceny) věnována na podporu obecně prospěšné činnosti DIAKONIE Českobratrské církve evangelické v Litoměřicích . K dosažené ceně se nepřipočítává aukční provize.

  • Aleš Krejča

    Nebeské sféry

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:00

    olej, plátno, 2014, 180 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Aleš Krejča

    Písečná blecha

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.000 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:01

    olej, plátno, 2019, 110 x 130 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Aleš Krejča

    Slaměná a proutěný

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:02

    olej, plátno, 2014, 160 x 130 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Věčný život

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:03

    olej, plátno, 2015, 160 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Aleš Krejča

    Vesmírné sémě

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:04

  • Aleš Krejča

    Za oknem je znělec

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:05

    olej, plátno, 2019, 130 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Aleš Krejča

    Pomník děravé paměti

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:06

    olej, plátno, 2017, 165 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Aleš Krejča

    Meteoroj

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:07

    olej, plátno, 2013, 130 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Vlasatice

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:08

    olej, plátno, 2016, 165 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Je to tvoje země

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:09

    olej, plátno, 2017, 160 x 110 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Země nikoho

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:10

    olej, plátno, 2019, 100 x 80 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Vzestup dolů

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:11

    olej, plátno, 2018, 110 x 90 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Hájený prostor

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:12

    olej, plátno, 2019, 110 x 90 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Aleš Krejča

    Posvátný háj

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:13

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Aleš Krejča

    Pupek světa

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:14

    olej, plátno, 2013, 110 x 130 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců

  • Aleš Krejča

    Co by se za nehet vešlo

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:15

  • Aleš Krejča

    Jizvy

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 31. 10. 2021 18:16

    olej, plátno, 2016, 110 x 160 cm, sign., žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, člen UVU a Nového sdružení pražských umělců