Aleš Krejča

Aukce děl doprovázející výstavu Aleše Krejči na hradě Houska, kterou si můžete prohlédnout do konce října roku 2021. Část děl, konkrétně 17 obrazů, se Aleš Krejča rozhodl nabídnou do aukce, z jejíhož výtěžku bude část (25% z dosažené ceny) věnována na podporu obecně prospěšné činnosti DIAKONIE Českobratrské církve evangelické v Litoměřicích . K dosažené ceně se nepřipočítává aukční provize.

  • Aleš Krejča

    Nebeské sféry

    No.: 1

    Auction price: 60.000 CZK (2.400 €)

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:00

    olej, plátno, 2014, 180 x 110 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

    Current price: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Aleš Krejča

    Písečná blecha

    No.: 2

    Auction price: 50.000 CZK (2.000 €)

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:01

    olej, plátno, 2019, 110 x 130 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

    Current price: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Aleš Krejča

    Slaměná a proutěný

    No.: 3

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:02

    olej, plátno, 2014, 160 x 130 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

  • Aleš Krejča

    Věčný život

    No.: 4

    Auction price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:03

    olej, plátno, 2015, 160 x 110 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

    Current price: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Aleš Krejča

    Vesmírné sémě

    No.: 5

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:04

  • Aleš Krejča

    Za oknem je znělec

    No.: 6

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:05

    olej, plátno, 2019, 130 x 110 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Aleš Krejča

    Pomník děravé paměti

    No.: 7

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:06

    olej, plátno, 2017, 165 x 110 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Aleš Krejča

    Meteoroj

    No.: 8

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:07

    olej, plátno, 2013, 130 x 110 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

  • Aleš Krejča

    Vlasatice

    No.: 9

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:08

    olej, plátno, 2016, 165 x 110 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

  • Aleš Krejča

    Je to tvoje země

    No.: 10

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:09

    olej, plátno, 2017, 160 x 110 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

  • Aleš Krejča

    Země nikoho

    No.: 11

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:10

    olej, plátno, 2019, 100 x 80 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

  • Aleš Krejča

    Vzestup dolů

    No.: 12

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:11

    olej, plátno, 2018, 110 x 90 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

  • Aleš Krejča

    Hájený prostor

    No.: 13

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:12

    olej, plátno, 2019, 110 x 90 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Aleš Krejča

    Posvátný háj

    No.: 14

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:13

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Aleš Krejča

    Pupek světa

    No.: 15

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:14

    olej, plátno, 2013, 110 x 130 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU

  • Aleš Krejča

    Co by se za nehet vešlo

    No.: 16

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:15

  • Aleš Krejča

    Jizvy

    No.: 17

    Planned termination: 31. 10. 2021 18:16

    olej, plátno, 2016, 110 x 160 cm, sign., the disciple of prof. F. Muzika at the Academy of Applied Arts in Prague, member of UVU