• Zdeňka Burgetová

    Svítání

    Položka č.: 281057

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:56

    litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 281058

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:58

    litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 281066

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00

    lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Trojúhelník

    Položka č.: 281067

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02

    lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Diego Brandl

    (1939)

    Italské poutní místo

    Položka č.: 281932

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:04

    olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)