• Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:30

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie , pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:31

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, Masaryk a Vojcechovský, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:32

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:33

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, Masaryk a Syrový, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:34

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, vojenské cvičení na Hané v roce 1929, náčelník Generálního štábu jugoslávské armády gen. Milovanovič, gen. Syrový, Masaryk, Vocechovský, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Tomáš Garrigue Masaryk

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:35

    fotografie, 1929, 12 x 16,5 cm, bromostříbrná fotografie, vojenské cvičení na Hané v roce 1929, v popředí gen. Sergej Vojcechovský, v pozadí maršál Pétain, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Pohlednice

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:36

    5x pohlednice, 8 x 13,5 cm, soubor pohlednic znázorňujících působení československých legionářů na Sibiři, razítko Památník odboje, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Neznámí autor

    Projev kapitána Smutného na smuteční tryzně Jenoty československé obce legionářské na Vinohradech za oběti druhého odboje

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:37

    4x bromostříbrná fotografie, 13 x 18 cm, Foto ČTK, Praha, 1946, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Neznámí autor

    armádní generál Jan Syrový

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:38

    fotografie, 23,5 x 17,5 cm, portrétní čb. fotografie, lehce pomáčkáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Neznámí autor

    Masaryk se zástupci armády

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:39

    fotografie, 13 x 18 cm, bromostříbrná fotografie, popisek na zdaní straně, r. 1928, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Neznámí autor

    Soubor malých fotografií

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:40

    8x fotografie, 6 x 4,5 cm, soubor drobných fotografií zachycujících život na frontě, lehce opotřebeno , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Československá generalita

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2022 17:41

    7x bromostříbrná fotografie, 16 x 12 cm, 2x portrét gen. F. Hněvkovského, portrét gen. Mikuláš Ferjenčík a Karel Husárek, 3x fotografie od pomníku plukovníka Švece, foto Centropress Praha, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Zátoka

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:00

    olej, karton, 21 x 32 cm, sign. PN František Říha , studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Po orbě

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:01

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 21.300 CZK (888 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:02

    olej, sololit, 59 x 40 cm, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 21.300 CZK (888 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Za humny

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:03

    akvarel, papír, 57 x 45 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.800 CZK (700 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Sedláčkova stezka

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 19.450 CZK (811 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:04

    akvarel, papír, 44 x 56 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.450 CZK (811 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvojice v noci

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:05

    olej, sololit, 67 x 39 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • František Říha

    (1910-1986)

    Fialové nábřeží

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:06

    olej, sololit, 55 x 45 cm, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Česká vesnice

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:07

    olej, sololit, 1977, 38,5 x 66,5 cm, sign. PD František Říha 77, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Smutná země

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:08

    litografie, 1965, 14 x 20 cm, sign. PD František Říha 65, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Strach

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:09

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Dvě postavy

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (275 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:10

    Aktuální cena: 6.600 CZK (275 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Na útesu

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:11

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 5.650 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:12

    olej, karton, 22 x 13 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.650 CZK (236 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:13

    olej, sololit, 61 x 22 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    V hale

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:15

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    U rybníka

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 18.900 CZK (788 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:16

    akvarel, papír, 1956, 39 x 55 cm, sign. LD František Říha 1956, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 18.900 CZK (788 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 8.750 CZK (365 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:17

    olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.750 CZK (365 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Maják

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 11.900 CZK (496 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2022 10:18

    akvarel, papír, 43 x 56 cm, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 11.900 CZK (496 €)