• Franz Xavier von Pausinger

    (1839-1915)

    Poutníci

    Položka č.: 261131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:46

    kolorovaná mědirytina, 15,4 x 24,5 cm, značeno PD F. v Pausinger, mírně zažloutlý papír, na okrajích mimo tisk nepatrně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    Položka č.: 261132

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:47

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 20 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 261133

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:48

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 261134

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:49

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 19 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 261135

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:50

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Gihaut

    Dilligence Lafitte Gaillard

    Položka č.: 261136

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:51

    ručně kolorovaná litografie, 1828, 22 x 37,7 cm, značeno PD na kameni Lith. de Gihaut fréres, mírně zažloutlý papír, utržené a přehnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, dospělá)

    Položka č.: 261137

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:52

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malý samec, mladý)

    Položka č.: 261138

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:53

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, mladá)

    Položka č.: 261139

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:54

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Dřemlík tundrový (samec)

    Položka č.: 261140

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:55

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis všech ptáků v živých ilustracích a popisech), …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, dospělý)

    Položka č.: 261141

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:56

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj, zažloutlý okraj a místy hnědé skvrnky, DU natžený papír cca 1 cm, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, mladý)

    Položka č.: 261142

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 261143

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:58

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samec)

    Položka č.: 261144

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 18:59

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Napájení dobytka

    Položka č.: 261145

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 19:00

    mědirytina, 14,7 x 22 cm, PD značeno A.H. Payne, na papíře několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Henry Winkles

    (1801-1860)

    Přístavy

    Položka č.: 261146

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 20. 01. 2022 19:01

    mědirytina, 20 x 25 cm, značeno PD Henry Winkles sculp, LD G. Heck dir., při okrajích nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

    Terče

    Položka č.: 261368

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:00

    litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 73/75, tištěno z původního kamene 2015

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Vítr

    Položka č.: 261369

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:01

    suchá jehla, 1991, 55,5 x 38,8 cm, sign. PD L. Jandová 91, č. 3/3, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    V hloubi duše

    Položka č.: 261370

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:02

    lept , 1967, 41,1 x 28,5 cm, sign. PD J. Šerých, č. 39/80, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirant…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Piknik

    Položka č.: 261371

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:03

    litografie, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD A. Justitz, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kotěry na Českém škole techické v Praze, M. Pirnera a F. Thieleho na AVU v Praze, poté studium na akademiích v Karlsruhe a Berlíně, člen skupiny Tvrdošíjní a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Arabská krajina

    Položka č.: 261372

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:04

    lept, 19 x 27,9 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 261373

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:05

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Cyril Bouda

    České Budějovice

    Položka č.: 261374

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:06

    mědirytina, 1943, 23 x 39,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 147/200, značeno v desce DU C. Bouda, rám na několika místech odchlíplý, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Salvador Dali

    (1904-1989)

    Boj před paní z Malehoutu (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    Položka č.: 261375

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:07

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 30 x 26 cm, sign. PD Dalí, č. 161/249, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Salvador Dali

    (1904-1989)

    Lancelot, konrád Kulatého stolu (ilustrace ke knize Pátrání po grálu)

    Položka č.: 261376

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:08

  • Viktor Vasarely

    (1908-1997)

    Kat-Zag

    Položka č.: 261377

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:09

    serigrafie, 1988, 55 x 51 cm, sign. PD Vasarely, rám, zkušební tisk mimo číslovanou edici 250 exemplářů, přiložen certifikát Galerie Raphael (Frankfurt nad Mohanem), Antikvariát Dlážděná, Victor Vasarely; vlastním jménem Vásárhelyi Győző byl maďarsko–francouzský malíř, grafik a sochař, přední předst…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Ženský akt

    Položka č.: 261378

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:10

    pastel, papír, 1959, 54 x 38,5 cm, sign. PD V. Sychra 1959, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Růžové blues

    Položka č.: 261379

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:11

    akvarel, kresba, papír, 1975, 18,3 x 16 cm, pasparta, autor byl český výtvarník, malíř, grafik a filmový scénárista. V obecném povědomí figuruje především jako dětský ilustrátor. Jeho talent byl však mnohostranný. Věnoval se animovanému filmu, scénografii, plakátům, typografii a filmovým scénářům…

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Vzpomínka na Venuši

    Položka č.: 261380

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:12

    akvarel, tuš, kresba, papír, 1984, 18,8 x 14,1 cm, sign. PD Noll 84, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Z biologického atlasu XVIII.

    Položka č.: 261381

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:13

    koláž, pero, akvarel, papír, 1984, 16,3 x 11,2 cm, sign. PD Noll 84, pasparta, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes