• Hana Storchová

    Polibek

    Položka č.: 225102

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:55

    litografie, 1978, 18,8 x 13,2 cm, sign. PD H. Storchová 78, pokrčený a při levém okraji mimo tisk zašpiněný papír, soukromé studium u L. Jiřincové, žákyně prof. M. Holého a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a pražské skupiny Grafis

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Igor Ševčík

    Katedrála hříchu

    Položka č.: 262240

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:56

    litografie, 11 x 8,5 cm, sign. DU I. Ševčík, 41/60, Antikvariát Dlážděná, studium animovaného filmu na SUPŠ v Bratislavě a Střední průmyslové školy filmové v Čimelicích, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Igor Ševčík

    Pohár života

    Položka č.: 262239

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:57

    litografie, 9 x 6,5 cm, sign. PD I. Ševčík, 35/60, Antikvariát Dlážděná, studium animovaného filmu na SUPŠ v Bratislavě a Střední průmyslové školy filmové v Čimelicích, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Petr Šmaha

    Postava

    Položka č.: 238065

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:58

    litografie, 1982, 49 x 38 cm, sign. PD Petr Šmaha 82, 34/45, pokrčený a zašpiněný a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Hana Šuranská

    (1982)

    Maska

    Položka č.: 202009

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 18:59

    linoryt, 2008, 35 x 25 cm, sign. PD Hana Šuranská 2008, 8/12, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Loďka

    Položka č.: 262235

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:00

    lept, 15,6 x 14,7 cm, sign. PD E. Tomanová, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Položka č.: 185514

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:01

    dřevoryt, 1964, 7,9 x 5,9 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nation…

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Daniela Veselá

    V Zábrdí

    Položka č.: 138345

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:02

    lept, 1969, 15,2 x 26,7 cm, sign. PD Daniela Veselá 1969, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Olga Vychodilová

    Trubač

    Položka č.: 262241

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:03

    lept, 9 x 5,9 cm, sign. PD, 88/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Šla Andula pro vodu..

    Položka č.: 221938

    Plánované ukončení: 03. 02. 2022 19:04

    litografie, 31,5 x 22,7 cm, sign. PD Weidlich, z druhé strany papíru báseň Šla Andulka pro vodu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie na Maltě

    Položka č.: 204858

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:02

    tužka, akvarel, papír, 1937, 18,5 x 13 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:04

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Halena

    Položka č.: 208855

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:06

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Bohumil Ullrych

    Malíř

    Položka č.: 210456

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:08

    kvaš, papír, 43,8 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 215551

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:10

    tužka, kvaš, papír, 1926-7, 50,5 x 35,5 cm, sign. Ullrych, nalepeno na kartonu, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:12

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:14

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Město

    Položka č.: 217454

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:18

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Postava

    Položka č.: 217455

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:20

    fix, papír, 16 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Tři postavy s balénem

    Položka č.: 217456

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    Položka č.: 217459

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:24

    fix na papíře, 21 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    Položka č.: 217477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:26

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • V. Michal

    Mušle

    Položka č.: 217666

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:28

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    Položka č.: 217679

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:30

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:32

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 217708

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:36

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:38

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kniha Vladislava Kohouta

    Položka č.: 218182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:40

    dřevoryt, 10 x 5 cm, sign. PD Cinybulk, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)