• Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:14

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    Položka č.: 217426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Město

    Položka č.: 217454

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:18

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Pařík

    Postava

    Položka č.: 217455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:20

    fix, papír, 16 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Tři postavy s balénem

    Položka č.: 217456

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pařík

    Taxi

    Položka č.: 217459

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:24

    fix na papíře, 21 x 28 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    Položka č.: 217477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:26

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • V. Michal

    Mušle

    Položka č.: 217666

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:28

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Stavení v krajině

    Položka č.: 217679

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:30

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jelínek

    Cesta ke vsi

    Položka č.: 217703

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:32

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    Položka č.: 217708

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:34

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Klíč v davu

    Položka č.: 218163

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:36

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    Položka č.: 218175

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:38

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kniha Vladislava Kohouta

    Položka č.: 218182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:40

    dřevoryt, 10 x 5 cm, sign. PD Cinybulk, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218249

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    Položka č.: 218262

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:44

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Jaro v Želivci

    Položka č.: 218490

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:46

    tužka, papír, 36 x 66 cm, sign. LD L. Stejskal, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:48

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studium v přírodě

    Položka č.: 218542

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:50

    pastel, papír, 39 x 49 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Studie stromů - Lopud u Dubrovníku

    Položka č.: 219349

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:52

    tužka, papír, 46 x 57 cm, sign. PD L. Stejskal, papír při spodním okraji cca 2 cm natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:54

    rudka, papír, 33 x 43 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221750

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:56

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní potok pod sněhem

    Položka č.: 222161

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 18:58

    olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 222162

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:00

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Na cestě

    Položka č.: 222253

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:02

    lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Růžička

    Spirála

    Položka č.: 222274

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:04

    serigrafie, běloba, 11,3 x 18 cm, sign. PD Růžička, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Clara Istlerová

    Proměna

    Položka č.: 223695

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:06

    lept, 1970, 21,5 x 20 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 1/2, papír po okrajích pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    Položka č.: 223920

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:08

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:10

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miroslav Kudrna

    (1935-2014)

    Pohled na město

    Položka č.: 224273

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 02. 2022 19:12

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)