• Lukáš Miffek

    (1978)

    Velkej den

    Položka č.: 19746

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2020, 85 x 110 cm, sign. zezadu LUKÁŠ MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Jiří Mocek

    Nejistá trasa

    Položka č.: 19745

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Jaro v Jílovém

    Položka č.: 19732

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1974, 58 x 67 cm, sign. PD J. Rada 74, rám

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19744

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    Položka č.: 19736

    Vyvolávací cena: 44.000 CZK (1.834 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 99,5 x 100 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 44.000 CZK (1.834 €)

  • Vladimír Větrovský

    Něco se děje - Semenění

    Položka č.: 19742

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60 x 50 cm, sign. PD Wladimir 12, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zbitý homosexuál

    Položka č.: 19739

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Dnes se nekoupu

    Položka č.: 19741

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 70 x 90 cm, sign. PD J. Spěváček 2016, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

  • Jiří Rada

    (1929-2011)

    Tání (z cyklu Probuzená krajina)

    Položka č.: 19728

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 1969, 65 x 70 cm, sign. PD J. Rada 69, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Volání divočiny

    Položka č.: 19737

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2020, 160 x 190 cm, sign. PD GRIMMICH 2020, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

  • Jiří Altmann

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267857

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:00

    dřevoryt, 1982, 16,6 x 12,6 cm, sign. PD Jiří Altmann 82, 55/200, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Květoslava Fulierová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267858

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:01

    litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dobroslav Halata

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267859

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:02

    lept, 1982, 12,9 x 10,3 cm, sign. PD D. Halata 82, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Menčíka na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiřina Hartingerová - Tobolíková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267860

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:03

    lept, 1982, 18,5 x 13 cm, sign. PD Hartingerová - Tobolíková 82, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267861

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:04

    lept, 1981, 25 x 18 cm, sign. PD Hořánek 81, 55/69, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Hrubý

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267862

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:05

    dřevoryt, 18,7 x 10,2 cm, sign. PD Hrubý, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Květa Jadrníčková

    (1921)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267863

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:06

    lept, 1981, 14,7 x 10 cm, sign. PD K. Jadrníčková 81, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Kintera

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267864

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:07

    lept, 20,5 x 10,5 cm, sign. PD Vladimír Kintera, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267865

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:08

    lept, 1982, 13,2 x 9,8 cm, sign. PD Kolařík 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Věra Krumphanzlová

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267866

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:09

    litografie, 17,4 x 14 cm, sign. PD Krumphanzlová, 55/150, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Rudi Lorenz

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267867

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:10

    litografie, 1982, 25 x 17,4 cm, sign. PD Rudi Lorenz, 55/110, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Mathauser

    (1926)

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267868

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:11

    litografie, 1981, 26,3 x 17,6 cm, sign. PD Mathauser 81, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Lubomír Netušil

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267869

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:12

    lept, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD Netušil 81, 55/70, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zuzana Nováčková

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267870

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:13

    lept, 16,8 x 25,2 cm, sign. PD nečitelně, 55/63, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU, členka výtvarné skupiny Tolerance a Kruh

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Paleček

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267871

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:14

    litografie, 1982, 17,4 x 14 cm, sign. DU Josef Paleček 1982, 55/95, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Pálek

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267872

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:15

    lept, 1981, 16,2 x 12,7 cm, sign. PD J. Pálek, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267873

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:16

    lept, 1982, 16,6 x 11,2 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Urban

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267874

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:17

    lept, 1982, 22,2 x 14,4 cm, sign. PD Urban 82, 55/61, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Veselý

    Cirkus ´82

    Položka č.: 267875

    Plánované ukončení: 05. 12. 2022 18:18

    litografie, 1981, 26,2 x 17,7 cm, sign. PD Vlad. Veselý 81, 55/80, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)