• Václav Fiala

    (1896)

    Na vesnici

    Položka č.: 237368

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:00

    dřevoryt, 1937, 28,5 x 36 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Máchovská krajina

    Položka č.: 237383

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:01

    litografie, 24,5 x 34,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Oberthor

    Na pile

    Položka č.: 186713

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:02

    litografie, 1966, 30,4 x 53,7 cm, sign. DU K. Oberthor 66, 62/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Říha

    (1920)

    Vyjížďka na koních

    Položka č.: 201518

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:03

    litografie, 1961, 33,4 x 45,5 cm, sign. PD J. Říha 61., 1/20, při okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bělá pod Bezdězem

    Položka č.: 197659

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:04

    litografie, 16,3 x 32,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Opuštěné chalupy (Motiv z Lužických hor)

    Položka č.: 215278

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:05

    litografie, 1967, 27,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Rambousek 1967, autorský tisk, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Údolí Berounky

    Položka č.: 215300

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:06

    lept, 1953, 16,1 x 31,6 cm, sign. PD Loukota 53, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Roubenka

    Položka č.: 237360

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:07

    dřevoryt, 27,2 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Motýl

    Položka č.: 251889

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:08

    dřevoryt, 1965, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vl. Bauer 65, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Brouk růžový

    Položka č.: 245461

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:09

    litografie, 1999, 33 x 23 cm, sign. PD Vl. Bauer 99, 41275, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Modrásek

    Položka č.: 245460

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:10

    monotyp, 1965, 28,4 x 45,3 cm, sign. PD Vl. Bauer 65, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Březina

    (1922-2004)

    Rybářská hlídka

    Položka č.: 250130

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:11

    dřevořez, akvarel, 1958, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD Březina K. 58, rám, 4/50, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Franta Buben

    Nad Bečvou od Helfštýna, Hranicko

    Položka č.: 259196

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:12

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Medúza

    Položka č.: 245472

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:13

    litografie, 35,5 x 49,5 cm, sign. PD Cinybulk, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Bodlák

    Položka č.: 121825

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:14

    litografie, 52 x 30 cm, sign. PD Cinybulk, drobné skvrnky na papíře, mimo tisk zažloutlý okraj, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Inspirace

    Položka č.: 189261

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:15

    litografie, 33 x 23 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Franz Eckhart

    Na jezeře

    Položka č.: 225783

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:16

    olej, plátno, 52,5 x 79 cm, sign. PD Franz Eckhart, rám, na dvou místech protržené plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 236780

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:17

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Autoportrét v koláži

    Položka č.: 210704

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:18

    koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Dívky s šelmami

    Položka č.: 210703

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:19

    koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čtenářka

    Položka č.: 239702

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:20

    tuš, papír, 31,3 x 19,2 cm, sign. PN VHejna, monogr. PD VH, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rue Bonaparte

    Položka č.: 236783

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:21

    tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD V Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava

    Položka č.: 236782

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:22

    tempera, pastel, tuš, papír, 24,3 x 20,8 cm, sign. PD VHejna, PN popsáno autorem, v dolní části pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1957)

    Hory

    Položka č.: 260308

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:24

    akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Hana Hölzelová

    (1927)

    Karlův most

    Položka č.: 191341

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:25

    litografie, 1978, 40,5 x 53 cm, sign. PD Hana Hölzelová 78, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně O. Nejedlého a V. Silovského

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Okraj města

    Položka č.: 183657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 258205

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:27

    litografie, 37 x 30 cm, sign. PD M. Kazdová, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Kojící (podle J. Mánesa)

    Položka č.: 259811

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:28

    lept, 1921, 13,2 x 10 cm, značeno PD v desce Dle J. Mánesa ryl B. Kozina 1921, rám, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Portrét dámy v klobouku

    Položka č.: 258636

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:29

    olej, karton, cca 1914-18, 40 x 34 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Portrét muže

    Položka č.: 113379

    Plánované ukončení: 06. 12. 2022 18:30

    litografie, 1944, 30 x 20,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1944, 42/48, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)