František Hodonský

  • František Hodonský

    Kvetoucí lupiny

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (780 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    dřevořez, 2007, 70 x 90 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2007, č. 2/3, až dekorativní grafická práce klasika moderní české krajinomalby. Hodonský spolu s vrstevníky Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patří mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, J…

    Aktuální cena: 19.500 CZK (780 €)

  • František Hodonský

    Plovoucí rostliny

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    olej, plátno, 1985, 89,5 x 119,5 cm, sign. PD Hodonský 85, rám, vydařená práce klasika moderní české krajinomalby, který spolu s Ivanem Ouhelem a Michalem Ranným patřil mezi hlavní pokračovatele české krajinářské tradice zosobněné Antonínem Slavíčkem, Jindřichem Pruchou, Janem Preislerem, Josefem Ší…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • František Hodonský

    Paprsek

    Položka č.: 250207

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 16:10

    litografie, 1993, 47,5 x 31,8 cm, sign. PD Hodonský 93, 47/70, nepatrně ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Hodonský

    Květina

    Položka č.: 125502

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:10

    litografie, 8 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)