• Barbora Pejšková

    (1979)

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:30

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jana Procházková

    (1975)

    Friday (iam in love)

    Položka č.: 512

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:31

    akvarel, papír, 2018, 46 x 33 cm, sign. PD Jana Pro , rám, studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

  • Jana Procházková

    (1975)

    Celebration

    Položka č.: 513

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:32

    akvarel, papír, 2022, 39 x 53 cm, sign. PD Jana Pro 2022, studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

  • Josef Velčovský

    Růže z Jericha

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:33

    litografie, 1990, 33 x 25 cm, sign. PD Velčovský 90, č. 127/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Strom

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:34

    akvatinta, 1992, 49,5 x 35 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 7/100, LD mimo tisk mírně pokrčený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Jizvy

    Položka č.: 516

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:35

    tempera, papír, 31 x 23 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Casanova list č. 12

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:36

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Pavel Kopp

    Naše Normalizace - soubor fotografií

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:37

    36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na praž…

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

  • Adam Hornsby

    Footstool (Podnožka)

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:38

    olej na MDF, 71 x 100 cm, oboustranně monogr. PD, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Zuzana Mikulová

    (1978)

    Lilith

    Položka č.: 520

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:39

  • Helena Vanišová

    Zátiší se židlí

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:40

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD H. Vanišová, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

  • František Hošek

    (1871-1895)

    Jan Sladký Kozina

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:41

    patinovaná sádra, 74 x 30,5 x21 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Františka Hoška, Jan Sladký Kozina byl vůdcem chodského povstání, popravený roku 1695. Autorem předlohy je František Hošek pro pomník na vrchu u Domažlic., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Václav Suchomel

    (1869-1930)

    Jakub Kubata

    Položka č.: 523

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:42

    patinovaná sádra, 72 x 29 x 23 cm, na podstavci značeno razítkem VDKB (Výrobní družstvo keramiky Bechyně), podle návrhu Václava Suchomela, Jakub Kubata byl rychtář ve Zbudově, hrdina odporu sedláků vůči vrchnosti, popravený roku 1581. Autorem předlohy byl Václav Suchomel pro pomník ve Zbudově, Antik…

  • Vladimír Hendrych

    (1928-2018)

    Bílá ulice

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:43

    olej, sololit, 1989, 45 x 60 cm, rám

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:44

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Drahoslav Šolta

    Zátiší s antickou vázou

    Položka č.: 527

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:46

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Šperkovnice

    Položka č.: 528

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:47

    pálená hlína, 33,5 x 21,6 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, antiqari.at Radhošťská

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Toaletní stoleček

    Položka č.: 529

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:48

    pálená hlína, 22,2 x 33,9 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, antiqari.at Radhošťská

  • Dušan Kállay

    Živé mašiny I./Mušla

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:49

    linoryt, 58 x 58 cm, sign. PD Dušan Kállay, 1/4, mírně pokrčený a mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Josef Liesler

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 531

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:50

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Arna Vazačová

    Hébé

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:51

    impasto technika (akryl), krajka, třpytky, karton, 50 x 35 cm, monogr. na zadní straně AV 2020, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Arna Vazačová

    Hémerá

    Položka č.: 533

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:52

  • Arna Vazačová

    Gaia

    Položka č.: 534

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:53

    impasto technika (akryl), krajka, třpytky, sololit, 50 x 35 cm, monogr. na zadní straně AV 2020, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

  • Arna Vazačová

    Afrodité

    Položka č.: 535

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:54

  • Hannah Höch

    (1889-1978)

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:55

    serigrafie, 28 x 22,5 cm, sign. PD Hannach Hoch, 212/250, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    Položka č.: 537

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:56

  • Josef Liesler

    Korunovaná hlava

    Položka č.: 538

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:57

    lept, 1965, 35,5 x 26,5 cm, sign. DU Liesler 65, 5/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • František Novák

    Ježíš, přítel dítek

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:58

    olej, plátno, 1921, 103,2 x 73 cm, sign. PD Fixit FraSalvat Novák 1921 Praha, plátno napnuto na dřeveném rámu, zezadu na rámu HU razítko Lira; zezadu na plátně perem: Sirotčinci v Kouřimi věnuje Fixit Fra Salvat Novák, Vánoce 1921, malba místy na okrajích lehce odřená nebo popraskaná, antiqari.at Ra…

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Ženský akt

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 08:59

    olej, plátno, 99 x 77 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Na lovu

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 09:00

    linoryt, 2010, 40,5 x 60 cm, sign. PD Burget 2010, č. 8/8, místy mimo tisk drobné skvrny od tiskařské barvy, papír mírně ohmataný, rožky ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)